Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość znudzony lekko

zaplace za pomoc domowa w...

Polecane posty

Gość znudzony lekko
spotkanie to podstawa, tez chce wiedziec z kim mam doczynienia, to przeciez oczywiste ze nie chodzi mi o to aby to byla poprostu kobieta, jakakolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka -30
ja jestem chętna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, no i czy mnie potrzymasz przy wieszaniu firanek, bo nie chciałabym zlecieć z parapetu.... A przystojny jesteś?:) Ale tak szczerze? I czy dbasz o siebie? :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzony lekko
jestem normalnym, ale zadbanym Polakiem... nie narzekam na brak zainteresowania ze strony kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzony lekko
eheheeh oj, mloda chyba jeszcze jestes:) wiec tak, wyglada mi to na tescior, ale nieskuteczny, wystarczy bowiem wrzucic w google i Ci wyskakuje : Antonio Lucio Vivaldi zwany Il Prete Rosso, co po włosku znaczy "Rudy Ksiądz" (ur. 4 marca 1678 w Wenecji, zm. 28 lipca 1741 w Wiedniu) włoski skrzypek i kompozytor. Jego ojciec Giovanni Battista Vivaldi, ze względu na kolor włosów zwany Rosi - "Rudy", był golibrodą o zamiłowaniach muzycznych, przez co znalazł zatrudnienie w orkiestrze katedry św. Marka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odtwórczo podszedłeś do pytania, ale jest po północy i nie każdy musi kochać concerto grosso ...ech..nieważne, pogadamy w pubie.... nie będę Cię juz dzisiaj męczyć....idziesz spać ? ps.nazwałabym Cię jakoś, ale nie wiem, jak żeby Ci się dobrze kojarzyło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym masz kupę chętnych, więc nie widzę powodu, czemu mialbyś spotkać się akurat ze mną. Chyba juz się pozegnam i powiem Miłych snów ;);) Fajny pomysł z tą pomocą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jankesa;)🖐️...on jest totalnie znudzony, ja myślę....wiesz, czasem niektórzy udzie są tak znudzeni zyciem, że aż czują się miejscami nieszczęśliwi... A ja bym sobie do tej bielizny załozyla czerwone korale...o!:P .... Jakiś czas temu tak się na mnie jeden facet patrzył, takim wzrokiem...że mówię Ci Jankesa.... jakby widział, o czym ja myślę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale bielizna do tych korali biała czy czarna?:P można różnie do tego podejść :D albo aniołek z odrobinę kuśicielki ,albo diabełek z odrobina miłośći:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie siedzi kumpel męża (z odrobiną!!!!!!!!!!!!!!!!! diabełka ,kusi w cholerę ,nie pierwszy raz)😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja wiem? Te korale to i tak są na czarnej gumce, takiej cienkiej i mają do tego bransoletkę też na gumce....ale ciiiii to tajemnica .... :P Fajosko masz....Jankesa....patrz co te hormonki z nami robią...no... Ja to niestety nie mogę być blisko żywego faceta, bo myślę ostatnio tylko o jednym ....:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jankesa pozwól, że juz nie będę się pogrążać, ok? Nie mam chłopa ani wierterki i zarówno chłop jak i sprzęt by mi się pilnie przydał. Nie musi być na razie z udarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może kobietka w razie końiecznośći zaspokoi twoje niecne ,gorące pragnienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jankesa, ale Ty nie z Warszawy chyba? Chyba, ze masz inną kobietkę na myśli? bo ja to juz chyba lesbą zostanę :o Muszę kończyć na dzisiaj, kurcze, całe święta przesiedzialam tutaj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzony lekko
no i znajde jakies chetne czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -kasienka
;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -kasienka
Chciałam zasugerować tylko małą zmianę co do warunków kontraktu ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzony lekko
tzn jakie zmiany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty załozysz fartuszek
i bedziesz mi usługiwać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem na razie jakie, ale coś mi tu nie gra....albo trzeba podwyższyć albo obniżyć stawkę....2tys.nie może być.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzony lekko
eeee juz pisalem, mnie nie chce zaplacic bo uwazam ze 2tys za miesiac to godziwa cena, a wiecej to juz by byla przesada, a wiec czulbym sie wykorzystywany, bo to tez bylaby przesada ale w druga strone, szczegolnie ze nie wiadomo czy mi sie spodoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×