Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość HIPOKRYZJA*

JAK można JESC MIĘSO W ŚWIĘTA???????????????????????

Polecane posty

Gość 21210
"Wegetarianizm chyba podnosi poziom agresji...fuuuuu" chyba sie za duzo mięsa na***łaś bos taka łagodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widocznie nie mamy ochoty
jeśc kotów. gdzie problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widocznie nie mamy ochoty
21210 - ulzyj sobie i nie "gwiazdkuj" przekleństw...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HIPOKRYZJA*
Nie chodziło mi o Wegetarianizm tylko o to abyscie sie zastanowili tak po ludzku w czasie tych świąt nad tym wszystkim.Czy to jest w porządku??? Ja na szczęscie nie MUSZE zjadac zabitych martwych organizmów .Jestem tego świadoma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bridget28
A ja jem mięso w Święta i w dni powszednie również. Jak ktos nie je, to jego sprawa. Ja jem i to też moja sprawa. Religia katolicka nic nie mówi o jedzeniu miesa, więc nie mieszajcie do waszych wegetariakich teorii religii. Trochę szacunku dla wiary innych, jeżeli chcecie aby wasze poglądy również ktoś szanował. Trochę mniej agresji w święta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HIPOKRYZJA*
byłam kiedys w rzezni...no comment....Ale cóz kazdy żyje zgodnie z własnym sumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bridget28
Ja również nie muszę, ale lubię. Ja na szczęście nie muszę odreagowywać swoich frustracji na innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JALO3
bridget28_jedz jedz , moze kiedys ktos zje ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bridget28
jeżeli twoje sumienie uważa, że dobrze jest traktować agresywnie innych to zastanw się nad nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja byłam kiedyś na...forum
;) gorzej niż rzeźnia czasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha następna nawiedzona \"zielona\" :P Spójrz na to co masz na sobie, buty itp i sprawdz czy nie jest zrobione ze zwłok zwierząt, to wtedy pogadamy o hipokryzji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bridget28
Do Jalo - masz dziwne poczucie humoru. Cóz, nie każdemu jest ono dane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HIPOKRYZJA*
przepraszam w którym zdaniu byłam agresywna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bridget28
Nie chce mi się jescze raz czytać twoich wypocin, sama poszukaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HIPOKRYZJA*
SRAM DO ZLEWU I JADAM TYLKO DRAŻE Z BIEDRONKI..bardzo odżycze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie potrafię zrezygnować
Najecie się suchymi ziemniakami i sałatą z oliwą? Ja się najem, ale będę odczuwać pewien niedosyt i tym niedosytem będzie brak kawałka mięsa. Zycie wegetarian moim zdaniem jest smutne, zero kebabów, zero hamburgerów, zero pysznej chińskiej kuchni, zero smacznych niedzielnych obiadków, nawet rosół gotujecie na kostce rosołowej. Ja tego nie potępiam, ale nawet sobie sprawy nie zdajecie ile tracicie. Nie muszę jeść wołowiny, wieprzowiny, ale odczuwam wewnętrzną potrzebę zjedzenia od czasu do czasu hot-doga czy kebaba, a sama bułka z sałatą mi nie smakuje. Człowiek był i pozostanie mięsożercą, a ktoś kto chociaż raz był w hipermarkecie, widział, że ludzie ładują do koszyków właśnie najwięcej mięsa. Jako nastolatka zaczęłam się odchudzać, postanowiłam odstawić mięso i w efekcie czego wiecznie chodziłam rozdrażniona, wypadały mi włosy, łamały się paznokcie, mdlałam bez powodu i miałam anemię, zaczęłam na nowo jeść mięso i wszystko wróciło do normy. Może jestem hipokrytką, ale nigdy, przenigdy kurczak nie będzie dla mnie na równi z kotem. Świnie, kurczaki są właśnie po to, żeby je jeść, ale uważam, że powinny być zabijane w jak najbardziej humanitarny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HIPOKRYZJA*
staram sie patrzec na to czy nie było zrobione ze zwłok. SWIADOMIE NIE KUPUJE.NIE MUSZE MIEC FUTRA I BUTÓW ZE SKÓRY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HIPOKRYZJA*
NIE MAM ZAMIARU PRZEKONYWAC NIKOGO DO WEGETARIANIZMU , ALE NIE BĄDZMY ZAKŁAMANI. SPÓJCIE NA TO Z INNEJ STRONY, A NIE TYLKO DOGADZACIE SOBIE KOSZTEM CZYJEGOS ZYCIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie masz butów ze skóry
to ci nogi śmierdzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JALO3
Najecie się suchymi ziemniakami i sałatą z oliwą?-------alez uboga jest twoja wyobraznia, naprawde uwazasz ze wegetarianie jedzą tylko sałatę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a coOooooo
innego jeszcze jecie? sama zielopura, i ta przysłowiowa bułka..moja przyjaciółka jest wegetarianką i wiem co mówię..ta wasza dietka to uboga..kotlety sojowe co może pachną jak schaboszczak ale smakuja jak siano...już wolałabym iśc na łąkę i poskubać świeżej trawy...razem z krówkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12groszy
a co to jest zielopura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwazaj na krowie placki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie potrafię zrezygnować
Nie twierdzę, że wegetarianizm sprowadza się tylko do jedzenia sałaty. W diecie wegetariańskiej dominuje soja, którą jadłam na różne sposoby i jej nie cierpię, warzywa, owoce, które lubię jako doatki do głównych dań i deserów, nie cierpię też ziaren, orzechów, a rośliny strączkowe toleruję tylko w postaci fasolki z bułką tartą i to też jako dodatek do mięsa. Pisałam już, że wytrzymałam bez mięsa, zastępowałam je na wszystkie możliwe sposoby i po czasie sama sobie odpuściłam, bo nie mogłam wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielopura
to kuźwa cała ta rodzinka zieleniny..natki, kiełki itp...toż to jest bez smaku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12groszy
potrawy wegetarianskie są smaczne.trzeba tylko umiec je przyrządzic. poza tym w wigilie nie jadamy mięsa i potrafimy przygotowac bardzo smaczne potrawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12groszy
widze zielopura ze nie masz pojęcia o jedzeniu...pewnie cie w dziecinstwie na siłe szpinakiem karmili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielopura
lalunia takie teksty zachowaj dla siebie...poprostu nie jestem wegetarianką i uwielbiam mięsko...szpinaku rzeczywiście nie lubie;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie potrafię zrezygnować
A ryba to może nie zwierzę? Też kiedyś żyła, może miała męża, dziecko, żyła sobie szczęśliwie, a Wy jej to szczęście odbieracie. Jedzcie to co chcecie, ale dajcie żyć innym, tacy jesteście wspaniałomyśli, to czemu nie robicie strajków pod rzeźnią? Myślicie, że jak napiszecie, że mamy krew na zębach, to w jakiś sposób obrzydzicie nam zjedzenie schaboszczaka? Ludzi od wieków żywili się mięsem i zapewniam Was, że nawet 100 milionów wegetarianinów im tego nie obrzydzi, zawsze znajdzie się ktoś, kto zje kurczaka. Może walczcie o prawa zwierząt, o to żeby umierały w sposób godny, żeby produkowano tylko sztuczne futra, ale nie wprowadzajcie w życie tak absurdalnego pomysłu, jak całkowite nie jedzenie mięsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielopura
to ja lece do kuchni bo dzisiaj gyros serwuję i muszę mięsko (piękną karkóweczkę) do zalewy włożyć...palce lizać...możecie pozazdrościć zielopurojady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×