Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo perfumy

Co myślicie o perfumach Jennifer Lopez Live

Polecane posty

Gość J.Lo perfumy

No właśnie, co myślicie o tych perfumach? Ładnie pachną? Są trwałe? Chciałabym sobie je kupić, bo trafiła mi się ku temu fajna okazja, ale nie wiem nawet jak pachną ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq
bardzo slodkie, egzotyczne owoce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J.Lo perfumy
No właśnie. Nie są przypadkiem mdłe, czy duszące? Wśród składników zapachowych występuje wanilia, za którą nie przepadam - stąd moje obawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuty zapachowe
ananas, pomarańcza, cytryna, czerwona porzeczka, piwonia, piżmo, fiołek, wanilia, drzewo sandałowe Osobiście bardzo lubię te perfumy, mimo, że są dość proste, nieskomplikowane i mało rozwijają się na skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J.Lo perfumy
Znam nuty zapachowe - to było pierwsze co sprawdziłam, jak dla mnie dość oczywista rzecz. Tylko sęk w tym, że ja chcę wiedzieć, jak to się ze sobą łączy i jaki jest efekt końcowy. Miałam już mnóstwo perfum, których nuty zapachowe w najmniejszym stopniu nie odzwierciedlały jak dla mnie zapachu, dlatego założyłam ten temat. Chcę wiedzieć, czy te perfumy: - nie są za słodkie ani mdlące, - czy są trwałe, - czy nie czuć w nich koszmarnej wanilii, - czy nie pachną tandetnie, - czy nie nudzą się po dwóch tygodniach ze względu na mało urozmaicony bukiet zapachowy. Jak ktoś będzie potrafił mi na któreś z tych pytań odpowiedzieć, będę niezmiernie zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Specjalnie skropiłam właśnie nadgarstek Live, żeby postarać się jak najlepiej odpowiedzieć na Twoje pytania :) -nie są słodkie ani mdlące wg mnie (ale ja uwielbiam Angela, Allure i tym podobne zapachy, więc mogę nie być obiektywna jeśli chodzi o słodkość zapachów ;) ) -ja w nich wanilii nie czuję, a już na pewno nie jest ona natarczywa i dominująca -trwałość przeciętna- ani słaba ani jakaś nad wyraz dobra, 4 godziny wytrzymają spokojnie na skórze normalnej- ani suchej, ani tłustej -z pewnością tandetne nie są -mnie się nie znudziły, a mam je od wakacji, ale używam ich na zmianę z 7 innymi zapachami, więc raczej rzadko. A na koniec radzę jednak pójść do perfumerii i zapoznać się z zapachem, bo kupowanie perfum w ciemno to zawsze ogromne ryzyko. To, co podoba się mnie, nie musi spodobać się Tobie, to oczywiste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS. Siedzę już prawie godzinę i wwąchuję się w nadgarstek ;D Piękne są te perfumy jednak!!! Po jakimś czasie łagodnieją i robią się romantyczno- zmysłowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J.Lo perfumy
Dziękuję bardzo. Właśnie takich konkretnych informacji szukałam. Dziękuję naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×