Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dziunka

DZIS ZALOZYLI MI PESSAR

Polecane posty

czesc dziewczyny jestem w 30tc i dzis zalozono mi pessar jesli macie jakiekolwiek pytania to sie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to jest pessar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to jest pessar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinka ślinka
bolało przy zakładaniu i kiedy Ci go wyciągną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poddnnnooossimy
ja nadal nie wiem co to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej to jest taki silikonowy krazek ktory sluzy do postrzymania ciazy. od samego poczatku mam krotka szyjke wiec zamiast podszywki ktora robi sie do 4 msc ciazy zalozono mi w 30 tc pessar. przy zakladaniu troszke boli ale trwa to krociutko i da sie wytrzymac jest po prostu nie przyjemne.teraz w ogole tego nie czuje. sa rozne rozmiary pessaru w zaleznosci od potrzeb kobiety. zdejma mi go przed porodem, lekarz wspomina ze za 2 msc ..i pewnie wtedy zaczne rodzic!!!polecam wszystkim dziewczynom ktore maja problem z donoszeniem ciazay i ktore musza duzo lezec. to naprawde pomaga...czytalam naprawde sporo i jetem zachwycona tym urzadzeniem. koszt bywa rozny od 100-350 zl no chyba ze uda suie wam tak jak mi bo mialam zakladane na kase chorych w klinice. a i jeszce jedno wada jest to ze podobno nasila mi sie uplawy po tym wiec bede musiala stosowac globulki dopochwowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mnie prawdopodobnie czeka to samo az sie boje jestem w 22 tygodniu ciazy.robia to na zywo bez znieczulenia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robia to bez znieczulenia wszystko trwa zaledwie 30 sek nie trzeba lezec w szpitalu...to nic strasznego. ale barzdo przydatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×