Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polkisaglupie

Wiekszość Polek jest pusta!!!!!

Polecane posty

Gość do 88888888
to sam smierdzisz jak je ruchałes to przesiakles ich smrodem do tego pewno sam masz chorobe weneryczna jak tak na dziwki chodzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot w baletkach
ha ha dobre sobie :))smutna to prawda , ale może prawdziwa.Z własnego podwórka znam kilka panienek , które osobą swoją nic nie przedstawiały. Pojechała jedna z drugą kible angielskie czyscić i odbiła im palma :(( paniska wielkie sie zrobiły .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie można wrzucać wszystkich kobiet do jednego wora..nie które sie warzą z obcokrajowcami ale to nie znaczy ze sie puszczają. w Polsce tez mamy gości za oceanu którzy wiążą sie z nami-to nie znaczy ze zdradzili swój kraj ani ze sie kurwią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OK nikt nie ma prawa Cie
oceniać to Ty nie oceniaj innych ''jagoo polacy sa beznadziejni...''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoo
ja tylko stwierdzam fakty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewno załozyciel tematu
ujrzał swoja była dziewczyne lub jakas dawna sympatie ( co go nie chciała za jego glupote i chamstwo! )w ramionach obcokrajowca i jest zazdrosny i żal mu dupe sciska !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojoojjjoj
jagoo czytając twoje posty stwierdzam fakt że jesteś puściutka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OKi polacy są beznadziejni
a polki to prostytutki stwierdzamy fakty i zamykamy temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoo
milo mi...jakos nie interesuje mnie opinia osób które za przeproszeniem g.... o mnie wiedzą...moze wedlug ciebie jestem pusta...mam to gdzies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot w kamaszach
milość jest ślepa , ale też często prawdziwa. Czym rózni się Polak od obcokrajowca?? to taki sam człowiek tyleż , iż innej narodowości. Kazdy ma prawo do szczęścia i jesli znajdzie je poza krajem jego to sprawa :)) i oby mu sie wiodło jak najlepiej ale .... drażnią mnie dziewczyny/kobiety , kt.ore jak powyzej wspominałam tu w kraju są nazwijmy to ,,.marysią ,, zahukaną , biedna dziewczyną nie wyrózniajacą sie z tłumu. Poznaje taka angola i palma jej odbija ... w mig staje sie damą :(( w jej mniemaniu oczywiście. To sztuczne i ....nie kończę :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ty wiesz o polakach
pewnie byłaś w związku z setką trafiłaś na jakiś lewaków bo na takich zasługiwałaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamy tu przyklad JAGOO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot w kamaszach
dobranoc i wiecie co ... zajmijmy się swoimi tyłkami :))nim ktoś nam je obrobi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoo
hahaha rozsmieszacie mnie...obrazajcie mnie ile wlezie...mam na to zlew...widac macie ciekawe zycie skoro anonimowe forum internetowe uzywacie do dowartosciowania sie...hahahahaha... adio zazdrosnicy...pisała pusta jagoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×