Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polkisaglupie

Wiekszość Polek jest pusta!!!!!

Polecane posty

Gość polkisaglupie

oj , smiać mi się chce. nazjeżdżały z facetami z zagranicy i teraz demonstrują swoje właściwe oblicze. Przykład 1. U fruzjera siedzi nawet laska, brunetka zawieszona na raczej mało przystojnym Angolu. Całuje go wisi na nim, jakby nigdy nie widziała chłopa. A w salonie jest sporo Polek...i dlatego tak się pewnie ślini. Tamte patrzą niby z podziwem, niby z zazdrością... Przykład 2. Pod blokiem stoi samochód w kóleczku UE I (włochy) Do kościoła nigdy nie chodziła, teraz uderza smiało, prowadzi Włocha i dumnie do przodu idzie pod samiuteńki ołtarz. a baby patrzą, patrzą, a co wolno... Przykład 3. chodzi dumnie Polka z francuzem po Galerii. To nic ,że francuzki kalczy, ale po Polsku w sklepiesię nie umie zapytać. Namiętnie ją francuzik sciska i pieści...niech widzą Poloki jaki to ogier Przykład 4. Z rozmowy nastolatek w autobusie. O siostra mi mówiła ,ze w Londynie jest fajnie. Społeczeństwo wielkolturowe. Morzna poznać wielu ciekawych ludzi. Siostra zna wmurzynów , swietnie się z nimi bawi, tylko kazał mi o tym nie mówić, bo u nas w Polsce to nietolerenacja. I tak dalej, i tak dalej...jaki ten kraj jest dziwny. Jaki człowiek jest prosty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiekszość Polek jest pusta
Wiekszość Polakow jest przepelniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polkisaglupie
nie, nie mnie nie szkoda takich idiotek mi nie szkoda na pewno! W ogołe nic mi nie szkoda. Ja nie wierzę w nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj to prawda polki w londynie
to tzw 'free hooker''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polkisaglupie
ktoś to kiedyś pisał, jakaś osba, że przespała się z murzynami i ma wyrzutsumienia. Pojawiy się komentarze, że to prowokacja. Nie, nie takie są fakty, kto był to widział i wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiekszość Polek jest pusta
uogolniaj Lolek Tolek, uogolniaj...a twoja matka to polka czy jakiej narodowosci? Bo jak pusta polka to wiele tlumaczy...ach te geny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darmowa prostytutka
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoo
heh to znaczy ze co, ze wszystkie Polki, które sa związane z obcokrajowcami są puste i wyzej sraja niz nosy maja tak??no to na to wychodzi ze jestem pusta...pusta i cholernie szczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o k****
do polkisągłupie, a co koleś??? zazdrościsz im??? żal dupe ściska że żadna Polka na Ciebie nie spojrzy??? polskie dziewczyny mają duże pole manerwu, są ładne i wykorzystują to .. czasem na całej linii... żyje się tylko raz... za to polscy faceci są święci i najlepsi w całej Europie-przykro mi ale na was nikt nie spojrzy-na zwykłego polaczka-szaraczka, za to na dziewczyne -szarą myszkę taak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wschodni Londyn
większośc polek w tym rejonie to prostytutki ale co sie dziwic jak taka bieda w kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o losie smutny
za to w tobie chyba 100% impotenta...bo tak sie plujesz - zastanawiajce to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko urode nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o k****
a po za tym ja nigdy nie byłam w Anglii i zazdroszczę tym dziewczynom, które mają możliwość wyjechać i zwiedzić kawał świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez jestes taka piekna i
madra a siedzisz w polsce szaraczku :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoo
lolek tolek czy jak cie tam zwa...gowno cie to obchodzi co kto robi na swoim podworku...masz tak nudne i spiepszone zycie ze musisz sie wyzywac i probowac dowartosciowac sie dokuczajac innym??wiesz twoje zdanie mi akurat zwisa i powiewa...nic nie wiesz ani o mnie ani o wiekszosci dziewczyn ktore wyjechaly...wyjechaly i są szczesliwe...i nie musza sie wyzywac na forum...zal mi cie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolek a pamiętasz jak bylismy dziećmi i jechaliśmy pociągiem, ja wystawilam dupe przez okno, a ty twarz i wszyscy krzyczeli jakie ładne bliźnieta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoo
a co polacy to przystojniacy ze hej???czlowieku na jakim swiecie ty zyjesz??szaraczki nic wiecej... wylazi z ciebie rasista...chyba zal ci dupe sciska ze siedzisz w zapyzialej polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesadzacie z tym
puszczaniem sie Polek za granicą tylko zastanawiam sie skad u wielu z was tyle nienawisci do swoich rodaczek ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaa Polki to szmaty i dziwki, a Polacy to nieudacznicy i skur....y.... Typowy topik, który wrzuca wszystkich do jednego worka.... Jak nas mają szanować za granicą, skoro sami nie potrafimy szanować rodaków??????? Trochę więcej szacunku dla drugiego człowieka, trochę mniej zazdrości i zawiści......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tolek lolek nie martw sie po 1 stycznia przyjada do polski Rumunki i Bułgarki moze jakas z duza wada wzroku na ciebie poleci zeby miec polskie obywatelstwo i tez bedziesz miał LASKĘ ZAGRANICZNĄ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I dobrze że szukaja
w zyciu łatwiejszego zycia Lepiej płakać u boku Bogatego Francuza Niz u boku łysego ,grubego Polaka na rencie z Biedronki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura z Leńca
Płakac sie chce jak czyta sie te durne komentarze..hehehe...zal mi Polskich mezczyzn, zero kasy zero perspektyw ładne i zaradne kobiety maja w nosie zwiazki z załosnymi polakami...nic w tym dziwnego ze wola obcokrajowcow:) tak jak ja zreszta... POLAK z ta swoje smieszna pensja moze mi najwyzej stopy wylizac i dac na waciki...hahaha...wole murzyna z getta niz polskiego białasa...chlopak z getta ma chociaz honor! nara frajerzy!!!! (dalej piszcie sobie te głupoty zeby podbudowac swoje ego)hahahahahahahahahahahahaahhahashshshahahahahahahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×