Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytammmmmmmmmmmmm

cieżarne!!!!!! jak czesto sie kochacie????

Polecane posty

Gość pytammmmmmmmmmmmm

no wlasnie niby sie mowi ze kobieta w ciazy ma wieksza ochote na sex bo jest lepiej ukrwiona itp. a w moim przypadku wydaje mi sie ze jest inaczej kochamy sie tak srednio raz na trzy dni gdzie przed ciaza zdarzalo sie ze nawet 3 razy w ciaagu dnia , jestem w 25 t.c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RAZ NA TYDZIEN!!!!!!!!!! ;( BO MNIE SIE NIE CHECE I MOJ MISIO SIE DENERWUJE CHYBA KUPIE MU LALE GUMOWA BO......hhehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalala
ja bym mogła dziennie ale mojemu sie nie chce co jest grane są tacy faceci na siecie co tylko pracuja jedza i spia???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaaaaaaaaaa
ja jeszcze ani razu w ciazy :( 18 tc moj maz nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwww
pewnie boja sie że cos moga uszkodzić:) a można uprawiać sex pod czas ciąży taki ostry czy taki delikaatny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna uprawiac jak sie chce,pod warunkiem,ze nic nie boli i nie jest nadyrezone. latwo wyczuc,kiedy powiedziec:przyhamuj. ja kochalam sie jak zwykle,czyli czasem codziennie,czasem raz na tydzien:-) zaleznie od nastroju. pod sam koniec rzadziej,bo mozna juz bylo tylko w jednej wlasciwie pozycji i bylo po prostu nudno. jednak raz (w dziewiatym miesiacu) ubralam najseksowniejsze ciuszki(na szczescie \"odcinane\" w pasie),ponczoszki i zrobilam super-laseczke:-D spytalam,czy jestem sexy ciezarowka i uzyskalam prawdziwy aplauz:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×