Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda mama...

Czy jest tu ktoś kto świadomie urodził dziecko w wieku 20 lat?

Polecane posty

Gość młoda mama...

Hej! jestem młodą mamą, mam rocznego synka. Urodziłam go gdy miałam 20 lat. Wszystkie moję rówieśniczki studiują, bawią się i nawet nie myslą o zakładaniu rodziny! Ja tak naprawdę nie mam z nimi kontaktu... Może tu znajdę jakąś fajną 20-stkę z dzidziusiem, z którą bedę mogła pogawędzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mama...
nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasz topik jest co prawda o 2 latkach i mamy starsze ale napewno chętnie podzielimy się doświadczeniami itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mama...
Dzięki że ktoś się odezwał. Ja mam ostatnio problemy z moim Kacperkiem od września bez przerwy choruje i jedzie na antybiotykach i nie mam za bardzo kogo się poradzić i wyżalić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oto koniecznie zajrzyj do Nas bo mamy na topiku super lekarza nieocenioną Jonkę:):):) a Nasze dzieci też chorują jedne mniej:) drugie wiecej:( zapraszam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mama...
Dzięki wielkie, napewno zajżę ale jutro, teraz lecę dopóki moj skarb śpi! Dobranoc :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama22225555
witaj, ja we wrzesniu skończylam 21 lat od 2005 października jestem szcześliwą mężatka a teraz juz przyszłą mama i to wszytsko bardzo świadomie,ja tez nie mam kontaktu z moimi równiesnikami oni balanguja upijaja sie i wogole a ja pracuje studjuje zajmuje sie domem i mam przy sobie kochajacego męża.Nie mowie ze wszystko jest piekne i bez problemowe ale ciesze sie z podjetych decyzji.jak bedziesz chciala pogadac to moje gg 8689 089

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! Mam 22 lata, prawie 3-letniego synka- też Kacperka i jestem drugi raz w ciąży... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mama...
Hej dziewczyny jak miło! Kama ja też jestem z września :)) a mężatką jestem od marca 2005! Tylko CI pogratulować że tak świetnie wszystko pogodziłaś! Marika! Tobie też gratuluję decyzji o drugim dziecku! Mam nadzieję że urodzi się zdrowe!!! Życzę wszystkiego dobrego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mama...
wiedzialam że znajdzie się ktoś kto się do tego przyczepi... napisałam żeby bylo krócej! oczywiście każdy może się domyśleć że chodzi o świadomą decyzję o dziecku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dwie koleżanki z liceum świadomie zaszły w ciąże w wieku 17 lat. Obie urodziły w tym samym dniu (26.10.2005) będąc w klasie maturalnej. Nie rozumiałam ich decyzji, ale cóż, każdy jest inny... i marzy o czymś innym na danym etapie życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gossia23
hej,ja urodziłam jak miałam 22 lata,całą ciąże biadoliłam i nie chciałam tego dziecka,tak nie chciałam,ale teraz jestem bardzo szczęśliwa że wojtuś jest ze mną,nie wyobrażam sobie bez niego już życia,nie moge sobie wybaczyć jak mogłam być tak samolubna i egoistyczna,ale więcej dzieci już nie che,to strasznie duży obowiązek.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mama...
Fakt 17 lat to trochę wcześnie! i to jeszcze w liceum! Ja chciałam założyć rodzinę wcześnie ale z rozsądkiem. Decyzja o dziecku to przecież decyzja na całe życię! może nie zdawały sobie z tego sprawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdawały! Kochały się bez zabezpieczenia i prawie codziennie robiły testy. Jak raz wyszedł negatywny to były załamane. Ale jak wynik był pozytywny - co za radość! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mama...
hej Kama jeśli tam gdzieś jeszce jesteś, mam pytanie: Jak zamierzasz pogodzić małe dziecko ze studiami? Weźmiesz urlop dziekański? Czy dalej będzisz studiować? Rozumiem że uczysz się zaocznie? Pytam bo ja też chciałabym zacząć szkołę od października! Ale mój mąż mi trajkocze że sobie nie poradzę! On skończył studia na Politechnice w Warszawie więc ma spokój! A ja jestem tylko po ogólniaku i chciałabym coś więcej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mama...
No to faktycznie! chyba były troche zwariowane! ale skoro to była icz świadoma decyzja to fajnie mam nadzieję że są teraz szczęśliwe i ich dzieci też i że nie żałują!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wy chyba powariowałyście
W tym wieku to sie bawić trzeba a nie myśle o dzieciach! A potem żal nie wiadomo do kogo że sie nie wyszalaly! dziecko to nie zabawka! już bo uwierze że planowałyscie! w tym wieku to same wpady są:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy w to nie uwierze że
w tym wieku można świadomie zajść w ciąze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem w 21 tc
takie swiadome zajscie w ciaze w tak mlodym wieku to chyba jeszcze gorsza bezmyslnosc i brak wyobrazni niz zaliczenie wpady:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda mama...
Hej czy wy nie potraficie zrozumieć że ktoś w tym wieku może również odczuwać silną potrzebę posiadania rodziny? Teraz tylko każdy dązy do kariery i decyduje sie na dziecko w wieku 30 lat! Zapominacie co jest najważniejsze! Ja mialam stabilność finansową juz w tym wieku!!! jeśli myślicie tylko o kasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa346
ja mam 19 latjestem w ciazy i urodze w wieku 20 powiedzcie dziewczyny jak to jest być mama w tak mlodym wieku bo ja nie mgoe sobie tego wyobrazić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda mama...
i jeszcze jedno, nie zdziwcie się jak będziecie mialy te 30 lat lub więcej, dobrą pracę , szkołe itd ale nie będziecie mogły juz zajść w ciąże, bo w tym wieku to już dupa drewniana się robi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda mama...
nowa 346 być mamą to rzecz cudowna w każdym wieku! i w każdym wieku życie sięzmienia o 180 stopni, ale jest napradę wspaniale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa346
mloda mama ja wlasnie zaczelam studia zaoczne na filologi angielskiej i tez sie boje ze nie znajde czasu na nauke ,na szczescie pordo mam na lipiec ...zawsze moge wziasc sboie rok przerwy zrobic ,ale nie chcialabym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie opowiadajcie bajek. Studiuje dziennie i dziewczyny jakoś dają radę i uczą się. Zdają wszystko i nie ma problemu. Szkoła zawsze pójdzie na rękę np Indywidualnym. A tym bardziej dasz sobie rade na zaocznych studiacvh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda mama...
ja zrezygnowałam ze studiów, ale moż nie potrzebnie, teraztrochę żałuję, po prostu poszlam na łatwiznę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska - -
Jak sie komus nie chce uczyc to zawsze znajdzie wymowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa346
przy czym ja nie planowalam dzidizusia :) tez uwazam ze to za szybko ,no ale coz stalo sie i trzeba sie przyzwyczaic do nowej sytulacji nie mozna sie zalamywać. 14 latki rodza a 20 lat moze szybko ale to nie tragedia. Ciesze sie ze moj narzeczony mnie wspiera ,ze jest ze mna przedewszystkim ,ze mamy wspolne plany .i to jest prawda ze tacy ktorych zycie nie rozpieszcza od nastolatka radza sobie potem lepiej w zyciu niz ci rozbestwieni przez rodzicow ,ktorzy maja wszystko podstawione pod nos ,studia oplacone ..nauczeni sa tylko balang ,imprez ,picia ,palenia ...ich zycie ncizego nie nauczylo a potem sie dziwic ze te dzieci takie niezaradne;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×