Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość -welwet-

Jakie dodatki do brązowo- złotej sukni?? pomóżcie!!

Polecane posty

Gość -welwet-

czy mogę założyć srebrną biżuterię czy lepiej złota, dodam że kolor sukienki zależy od strony patrzenia (mieni się) poradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sukienka w ciepłych kolorach: złoto, brąz... no cóż, ja bym proponowala delikatnie z bizuterią: sukienka błyszcząca, ale raczej złoto. Sama gustuje w ciepłych kolorach i nosze złoto, a srebro poprostu \"gryzłoby sie\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -welwet-
a co do sztucznej? jaki kolor by pasował?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwwwwwwwwww
tylko i wyłącznie zloto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co co do sztucznej, bo nie zrozumiałam: sztuczna biżuteria? a sukienka jaki ma krój, fason: czy jest obcisła, czy luźna, ma duży dekolt, jest długa, czy krótka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -welwet-
gorset z przedłużonym stanem do bioder (dopasowany) i rozkloszowana spodnica za kolana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srebro nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -welwet-
no a co do tej sztucznej bizuteri to jaki kolor najlepiej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jaki kolor ma sztuczna biżuteria- bardzo ogólne stwierdzenie z tą sztucznością... jeśli jest w kolorze złota to daj sobie spokój. Do takiej sukienki proponowałabym delikatny złoty łańcuszek, ewentualnie delikatna kolia, kolczyki wiszące i nawet pierścionek, bo założenie bransoletki będzie już choinką trąciło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha, ale jeśli chodzi o kolię w kolorze złota, ale nie jest to jakieś tandeciarstwo to OK, przecież Jablonex słynął z pieknej sztucznej biżuterii... wszystko zależy od wykonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innkaa
Moja sukienka na 100dniówke 2 lata temu była złota (takie stare złoto) z gorsetem na którym była koronka brozowo grafitowa. I ta sukienka była tak strojna że miałam jedynie złote, długie cieniutkie kolczyki. Wszystko też zależy od Ciebie czy lubisz być obwieszona jak choinka, czy raczej jesteś skromna osobą. Ja radze nie przesadzać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kljlkl
kwestia gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze sztucznej biżuterii pasuje
lśniąca czerń, czerwień, śliwkowy, dość ciemny fiolet, może bursztyny pasują. Ale nie srebro. Cienki łańcuszek moim zdaniem to nie żadna biżuteria i pasuje do pierwszej komunii:o Nie ma nic gorszego niż taki mini-cieniutki łańcuszek do balowej sukni:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -welwet-
dzisiaj kupiłam sobie bursztynowe korale i kolczyki, ale tez czarne korale i oba zwstawy wygladaja swietnie, teraz mam problem które zalożyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załóż czarny komplet
zdecydowanie! Bo bursztyny sa praktycznie takiego samego koloru jak ta sukienka, a czerń bedzie sięsuper odcinać. Tylko czarna biżuteria pasuje moim zdaniem. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×