Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość _ff_

Wywiad z nastolatka - filmik

Polecane posty

Gość ___kobieta
nie rozmawiam z gówniarzami z gimnazjum więc żegnam to był błąd że rodzice założyli ci na święta neostradę idż sobie włącz Malwinkę i spuść się na klawiaturę - pacanie mała poprawka do twojej uwagi - żadna kobieta z tobie znanych nie odróżnia partycji od Patrycji jak już skończysz gimnazjum za parę lat (dalszej edukacji nie przewiduję) - to się przekonasz że są na świecie jeszcze inne kobiety niż twoje koleżanki dupodajki i twoja przygłupia mamusia - bo rozumiem że ją też zaliczasz do kobiet "mało inteligentnych" aha i jakoś nie widzę powodu dla którego arkana podziału dysku na partycje miałyby być jakąś wiedzą tajemną dostępną tylko wybranym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyzio posikany ze smiechu
___kobieta najpierw chciałem Cię objechać, ale przeczytałem wszystko od początku.Masz kobieto rację.Pryszcze koniobijcy i nic więcej.Im nie wolno odpuszczaćPoza tym ten filmik...żenada.Czym wy się zajmujecie?Rzygać się chce jak się to coś widzi i słyszy.O prostactwie "przeprowadzających wywiad" nie wspomnę.I choć to forum jest "durneńkie" to bywało śmieszne.Teraz staje się żenujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakie tam prostactwo ...
... toż to prawdziwi dziennikarze, jak z "Fakt-u" !!! ;) A najlepszy jest typ na końcu, co mówi, że on jest "director" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem szczerze
ze nie potrafilem tego obejrzec do konca. poziom prymitywizmu, chamstwa, bezmyslnej wulgarnosci prawiczkow stylizujacych na doswiadczonych poprzez wulgaryzacje wypowiedzi byl dla mnie za wysoki! wspolczucie dla kazdemu komu sie nie robi niedobrze na sama mysl o tych smierdziuchach co to krecili! mysle ze ciekawie by bylo gdyby pokazali twarze i dali obejrzec film swojej mamusi, siostrze i babci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość direktor rulezzz
LOL :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walikonie raczki na kolderke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz zółte majty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tlyko pytam ja
kto ma ten filmik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×