Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Medea28

Zaplanowalam i zdradzilam meza...

Polecane posty

Gość Medea28

Jestem mezatka,mam dwoje dzieci....a mimo to brakowalo mi czegos...Nie bylam z innym mezczyzna oprocz mojego meza..bylam ciekawa jak to jest z innym facetemm,wiec poznalam fajnego niezameznego faceta..byl kochany..czulam sie z jim dobrze,ale niestety sie zakochal i musialam z nim zerwac...przyjemnosc swoja droga,ale malzenstwo jest wazniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratatatataaaaaaaa
no i...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxx123
Jesteś poprostu zwykłą oszustką - teraz żyj z tym i licz na to że on sie nigdy nie dowie - bo inaczej rozpadnie sie wszystko co było - a szczerze to Ci tego teraz życze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PROOWOKACJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Medea28
Nie jestem szmata i nigdy nia nie bede.....bylam ciewkawa i zrobilam to poprostu...zycie jest za krotkie zyby myslec co by bylo gdyby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxx123
Zapomniałbym - mam nadzieje że zrobi to samo - wtedy będziecie kwita. I Ty poczujesz się tak jak On - oszukany do szpiku kości. Zobaczysz jak to boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Medea28
Juz to kiedys poczulam i to nie raz...robil to nawet na moich oczach na Sylwestrze...niby pod wplywem alkoholu....takze wiem jak to boli i dlatego nie czuje sie winna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratatatataaaaaaaa
"robil to nawet na moich oczach na Sylwestrze..." na Sylwestrze..? hmm.. musiało być ciekawie :P ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajnie
jebnij sie w leb kobieto, ciekawe co bedzie jak dzieci sie dowiedza za pare alt....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och dajcie jej spokój
jej mąż na pewno tez ja zdradza , jakby mu sie trafiła jakaś 18-ka to by sie długo nie zastanawiał , jak to mówia ciągnie swój do swego albo inaczej dobrali sie jak w korcu maku :) i jeszcze jedno przysłowie - czego oczy nie widza tego sercu nie żal :) załoze sie że on ja tez zdradza wiec co ma sobie kobicina załować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmddww
no i tak trzymaj!!!!!!!!!!!! ja chodze z facetem od 8 lat (moj pierwszy facet) i on sie oglada za innymi, romasuje w pracy z sekretarkami teraz podejrzewam go o zdrade (nie mam jeszcze pewnych dowodow). I wiesz co chcialabym aby nawinal mi sie jakis mily facet taki jak Tobie, wtedy zrobilabym to samo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiec poznalam fajnego niezamez
a facet moze byc zamezny..????..chyba ze gey ;)))...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość technik
bo ty zwykła ku.rwa jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kataanaaa
odpowiadacie na prowokacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysepppka
nie jestes szmata! jestes kobieta ktora zyje i daje zyc innym! skoro on cie zdradza to czemu ty nie mialabys sprobowac.skoro lepiej Ci z tym to ok.nie daj sie obrazac i nie sluchaj czuboli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta ktora zdradziła
Autorko mi tez czegos brakowalo, niby mialam wszystko, kochajacego meza, coreczke, ale jednak...tez poznalam faceta. to mial byc tylko sex nic wiecej, niestety zakochalam sie, a jego juz nie ma.On nie wie co do niego czuyje i nigdy sie nie dowie. w domnu jakos daje sobie rade, musze nie mam innego wyjscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
\"jestes kobieta ktora zyje i daje zyc innym!\" Nie wiem czy żyć, ale daje napewno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta która nie
ta która nie zdradziła niech rzuci kamieniem chyba nie ma takiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taa zaraz nie ma takiej ...
... a choćby Sivane z f=23 pisała, że nigdy nie zdradziła żadnego ze swoich facetów. Pozdro600, z tego co pamiętam, również nigdy nie zdradziła partnera. Ale k­u­r­w­a zawsze będzie wmawiała sobie i innym, że wszystkie inne też są k­u­r­w­ami - nie wiem po co, bo nawet gdyby było to prawdą (a nie jest!) to i tak by ich nie usprawiedliwiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scatman
to wsuń moje odchody Medea28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajbika1
dlamie to jakas malolata wypisuje takie wyzwiska i taka ktora niewie co to jest niewiernosc meża ja jej osobiscie gratuluje zrobila odwet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajbika1
madela mysle ze dobrze zrobilas ja bym tak samo postapila jak by mi maż taki numer wykrecil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trutru
taaak, pieknym za nadobne, ciekawe czy moja mnie zdradza ??? ehhh i tak ja kocham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> Medea28 Jeśli to nie prowokacja, to jesteś zwykłą kur.wą. Chciałaś się tym pochwalić ludziom? Zawieś sobie na szyi kartkę z napisem \'JESTEM KUR.WĄ\' i wyjdź na ulicę. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...poznalam fajnego niezameznego faceta.. No dobre i to; Przynajmniej on nie zdradził męża :D :D :D A swoją drogą zastanawiam się co się będzie działo na cafe jak już wystawią wszystkie oceny w gimnazjach... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se myślę że
zwykła ladacznica z ciebie . Po co to się pobierać i przysięgać sobie skoro i tak nie dotrzymujesz słowa . To wszystko jest chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważaj
Uważaj zeby sie mąż nie dowiedział, bo wasz związek nigdy nie wróci do tego co było wcześniej. Ja nigdy nie wybacze mojej żonie zdrady. Jest jeszcze taka zasada która się sprawdza. Jak kobieta raz zdradzi, wczesniej czy później zrobi to znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi ale ten niezamężny byl kobieta chyba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×