Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WastingTime

korale i klipsy...

Polecane posty

Gość WastingTime

mam pytanie odnośnie tematu.. na studniówkę kupiłam sobie czarna bluzkę na ramiączkach i spódnice za kolano.. według mnie materiał jest ok na tę okazje.. ale mam problem z "biżuteria"... nie wiem czy pasuje mi założyć czarne mieniące się korale (mojej mamy), moim zdaniem są śliczne.. + klipsy tego samego koloru w kształcie jajka... wiem że może wydać się to śmieszne ale naprawdę nie wiem czy powinnam zakładać ten komplet... możecie mi coś doradzić.. pozdrawiam.. ps. przepraszam za wszelkie błędy w mojej pisowni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonka
oj nigdy nie czarne!!!bedziesz za czarno wyglądać,jak masz spódnice i bluzke na ramiaczka to trosze skromne,wiec bizuteria musi to nadrobić:)na przykłąd złote korale i złote kolczyki-o niebo lepiej albo czerwony zestaw,ale nie zcarne:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innkaa
To zależy jakie masz te korale i jakie klipsy (fotka by sie przydała!)? Faktycznie strój jest raczej skromny...Ale jesli Ty równiez jesteś skromną dziewczyną to nie wypada Ci włożyc czegos ciezkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WastingTime
nie wiem czy skromnie.. ale nie chciałam kupowac sukni poniewaz nie podoba mi sie .. zreszta nie znalazlam odpowiedniej.. a ten komplet ktory mam (chodzi o ubranie) jest z lśniącego materialu i wydaje mi sie ze na stodniowke pasuje... przeciez nie wszytkie panny musza byc w sukniach prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _eklerka_
Kiedy są studniówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×