Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niesmiala troszke

Wstydzicie sie kupować prezerwatywy ?

Polecane posty

Gość niesmiala troszke

pytanie do dziewczyn (szczegolnie) i do chlopakow ja jestem dziewczyna, mam 24 lata i gdy zawsze je kupuje w aptece babka patrzy na mnie zgorszonym wzrokiem ... nie mowiac o ludziach stojacych za mna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala troszke
upupupupupupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pharma-ceutka
a ja sie wstydze je sprzedawać :P hehe, czego sie wstydzić?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no przestańcie
prezerwatywy tylko w aptece drożej ale pewne że nie ma dziurek od szpilki w gratisie przecież wiadomo jakie tumany pracują w marketach - jak by nie byli tumanami to by tam nie pracowali a wychodząc z apteki możesz życzyć zgorszonemu bractwu moherowemu w kolejce przyjemnego wieczoru...z różańćem w ręce bo ty będziesz miała w ręce co innego i tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala troszke
a wychodząc z apteki możesz życzyć zgorszonemu bractwu moherowemu w kolejce przyjemnego wieczoru...z różańćem w ręce bo ty będziesz miała w ręce co innego i tyle dobre hahahahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusta
Papierowe-> sa ludzie i parapety , twoj zalicza sie do ludzi a niektorzy pracujacy w marketach do parapetów, nigdy nie wiadomo co im do głowy strzeli. Jeden z kolegów pracujacy w cukiernik jak by w zawodowce to pluł do ciasta co nie swiadczy ze inni tez robią tak jak on, albo skad w sphixie w poznaniu w sosie czosnkowym sanepid znalazł nasienie meskie? roznie ludzie maja pomysly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusta
no własnie wracajac do tematu to chyba bardziej dziewczyny wstydza sie kupowac prezerwatywy, poniewaz kiedys tak ogolnie bylo przyjete ze to zawsze facet kupuje gumki i kobiecie nie wypada, chociaz teraz czasy sie zmieniaja i dziewczyny niektore tez same je przy sobie nosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aka - Pit
Może to aptekarka się wstydzi, że ma w sprzedaży prezerwatywy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no przestańcie
" "przecież wiadomo jakie tumany pracują w marketach - jak by nie byli tumanami to by tam nie pracowali" no dobra przesadziłam - przepraszam jak ktoś poczuł się obrażony po prostu napisałam tak pod wpływem emocji bo czytałam ostatnio gdzieś właśnie o takich pracownikach marketów/kiosków/stacji benzynowych, którzy dla zabawy dziurawią prezerwatywy :( no jak nazwać takich ludzi??? tuman to chya komplement a za tą generalizację to mi wstyd, ale jakoś nie mam dobrych doświadczeń z kasjerkam :P no dobra -pokajałam się - to jeszcze dodam że nie widzę powodu dlaczego kobieta miałaby się wstydzić kupowania prezerwatyw??? przecież wiadomo że mężczyzna może zapomnieć. ja wolę sama wszystkiego dopilnować i zawsze mieć paczkę pod ręką. przynajmniej wiem gdzie je kupiłam i jak przechowywałam Mimo że partner jest jeden i powinniśmy sobie ufać to ja jednak wolę dmuchać na zimne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawuska24
w czasach kiedy używalismy prezerwatyw nie wstydziłam się ich kupować, bardziej się krępowałam kupować podpaski albo tampony bo kojarzą się z kwią, bólem itd. a prezerwatywa to seks czyli przyjemność:) Teraz juz niczego się nie krępuję kupować w końcu wszystko jest dla ludzi, a tym jak patrza sie nie przejmuj, pewnie zazdroszczą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Razu pewnego w kolejce do kasy supermarketu stała za mną zakonnica. Poprosiłem więc: \"Przepraszam, czy siostra może podać mi to pudełeczko z napisem \"Durex\"?\" Zapytała czy zielone czy też błękitne. Wpadłem w zakłopotanie i po pewnej chwili poprosiłem o zielone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eww
Niewiem czego tu się wstydzić...Przecież jeśli uprawiamy seks, to jesteśmy w pewnej kwestii dojrzali. Ja nie widze problemu w kupowaniu środków anty. Wszystko jest dla ludzi i seks juz nie jest tematem tabu. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam lubie miny sprzedawczyn jak stoje w rossmanie z 4-5 paczkami (co bede lazil co chwile), raz jeden pan az wytrzeszczu dostal (gdzies w dzicz na wakacje jechalem i bylo tego z 8 paczek?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiam zawsze stąd https://zmyslowo.com/ bo jednak uważam że kobiecie nie wypada pójść na stację i poprosić o prezerwatywy. Kupuję w dużych pudełkach i zawsze są w pobliżu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aja mowie w aptece tak: poprosze ubranka dla ADASIA!!!! Apterarka pyta ile ja mowie ze duze opakowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×