Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

buleparte

zrobilam maly tescik

Polecane posty

zrobilam maly tescik moim facetom znanym z randek na o2- zalozylam drugi profil.Chodzi niezle bo w ciagu dwoch dni wpisalo sie 22 facecikow.I co sie okazalo wsrod nich byl jeden z ktorym zaczelam sie spotykac.Na szczescie jeszcze do niczego nie doszlo ale jak on tam biadoli ze nie ma nikogo do przytulaniaitp itd. Faceci to takie same szmaty jak niektore kobiety .mnie jeszcze ten delikwent nie ruszal ale ..moze ma takich jak ja pare? obrzydliwe to i parszywe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaalaallllla123456789
ja zalozylam sobie profil na gazeta.pl. Poznalam tam fajnego goscia, zaczelismy sie spotykac regularnie, zostalismy para, nawet sex uprawialismy, potem zalozylam drugi profil tam i w bardzo krotkim czasie on do mnie napisal, nie wiedzial ze to ja, podpuscilam go i napisalam ze chce zwiazku bez zobowiazan opartego na seksie, on na to, ze nie szuka stalych zwiazkow i mu to odpowiada, po tym juz mu nie odpisalam, przestalam sie z nim spotykac, a on do dzis nie wie ze tamta osoba bylam ja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość technik
bo gdzie szuje i kur.ewki szukacie?wiadomo ze w internecie to tylko dupodaje i jebaki wekeendowe się szukają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×