Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytam bo sie zastanawiam

jaki czubek w pantoflach jest teraz modny?

Polecane posty

Gość pytam bo sie zastanawiam

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonka
czuby nigdy chyba nie wyjdą z mody,ale teraz bardziej zaokrągtlone są na topie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stopa w zaokrąglonych wygląda na mniejszą i zgrabniejszą, a ze szpicami jak wielka stopa paris hilton:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dadido
Bardzo różne, od zaokrąglownych nosków po wydłużone. Ale takie przesadne czuby jak kilka lat temu są już zdecydowanie passe i zaczynają być obciachowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gth7698
one już dawno były obciachowe.... nie wiem, co ta moda robi z ludźmi?? po co dziewczyny je nosiły?? Ani to ładne, ani wygodne.A wręcz śmieszne... wiem,że facecie sie czesto z takich śmiali :-P A panienki myślały, że to sexi heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5ry547
shit jak chuj juz dawno sa wcale niemodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupła od zawsze
szukałam bytów na slub i tez widziałam na weselu laske z czubem tzn buty z czubem:D i tak cięzko było tańczyć jej , czub jakby przeszkadzał, wygina się, był deptany przez partnera. Kupiłam podobne i tak samo odczułam. Podeptany, ciagle mi przeszkadzał w obrotach , platał się. Na slub powiedziałam - nie..zadnych czubow. I mierze z kwadratowym nosem....zbyt szeroka sopa wygląda w takich, wlozyłam okragłe nosy......skraca noge i mało sexi, jak komunijne. Znalazłam z czubkiem ale nie długim, taki zwykły normalny wąski nosek. ufff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×