Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wróć....

Tyle osób miało być na kafe w Sylwestra, a jak przyszło co do czego, to nikogo n

Polecane posty

CrazyMary >>> jeden Twix i juz szczęśliwa jestes? :p niewiele Ci potrzeba, tylko dwa \"paluszki\" hahaha :D :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przytulacz że takpowiem to mi wystarczy jeden paluszek :P :D że tak brzydko powiem :D a więc dobranoc ... i ja nie Maryśka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie jeden paluszek, ale porządny ;) a \"Mary\", to chyba Maryśka, nie? ;) przeca do tego piję :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie Maryśka a Panna Marika jak już :P a więc proszę mi tu nie wmawiać :D :D :D wystarczy że to będzie paluszek takiego jednego pana :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też musze lecieć mój mały ptaszolontek-dzidziuś płacze pa i 👄 dla wszystkich!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
post nr 1000 w tym temacie jest mój !! :P :p papa Paużko, i dziekuje za miła pogawedke na GG :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi w sumie też został jeden paluszek ... ale za to z czekoladą i z karmelem więc mój jest lepszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem czy lepszy, mój tez ma nadzienie :p :D i na pewno jest większy od Twojego :p :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo nie :D żeby mnie znowu brzuch rozbolał ? nie nie nie :D pij sam albo z oliwką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×