Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wróć....

Tyle osób miało być na kafe w Sylwestra, a jak przyszło co do czego, to nikogo n

Polecane posty

Gość tova123
Na browarka Robalu ja się piszę :) Wtrąbiłam rosołek i już mi dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nauczony doswiadczeniem wiem ze rosolki sa najgorsze na \"ranki po przejsciach \" bo sa bardzo ciezkie i zmuszaja flaczki do gigantycznego wysilku w chwili gdy naszym wnetrzam potrzebny jest odpoczynek ;) Ja tam nie dopuszczam do kaca ;) Stawiam to co najlepsze ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tova123
Robalu, tu każdy ma własne doświadczenia;) Mnie wtedy stawia na nogi właśnie rosołek albo żurek :) A teraz mogę popijać od nowa np.piweczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie na drugi dzień pomaga tylko jedzenie albo oczywiście nowa dostawa % do organizmu :P No to co pifko pijemy?? A niech będzie ;) Gul, gul, gul .......................... :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tova123
tylko uważać na szklanice, bo właśnie sobie maluję paznokcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimorodek łowca rybek
Heheh, to chyba najszybszy topik w historii kafe. Jedna noc a od wpisów jakby piękniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tova123
o rany ! Czyżby wszyscy znowu poszli spać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!!:D Wreszcie się was doczekałam, kaca nie mam i spałam tylko 3godz. mimo to fajnie się czuje i popijam winko!!! Jak oblewać Nwy Rok do do końca do północy!!! Pozdrawiam wszystkich!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przytulacz [zawstydzona i to ogromnie ;) Pozdrawiam tak cieplutko :D Pije twoe zdrowie Przytulaczu miły ;) reszty tez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tova123
A ja już zastopowałam :) Popijam herbatkę i mam się dobrze.. Wybiegając w przyszłość ... może ostatki też tu urządzimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pressss
🖐️ :-) Witajcie ! ło matko i córko ..cały dzień do siebie dochodzę :-) Piję ...ale nic z % i śpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tova123
a jak jutro w pracy zaczną zadawać tradycyjne pytanie "gdzie spędziłaś Sylwestra?" , to powiem tajemniczo, że bardzo daleko :) Nie znoszę takich pytań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pressss
TOVA !!!! prawdę i to szczerą !!! na super imprezie :-) wszyscy się napili , natańczyli a ile nowych osób poznałaś :-) Więcej nie mów BYć tajemnicza:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uz nie będę Przytualczy ;) całuję ciepkutko na dobrą noc i spokojną ostatni toast :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wytam wszystkich mie wiem czy mnie pamiętacie (mam nadzieje) ale też tu z wami balowałam. Widze że długo balowaliście. Przeyszłam sie przywitac z małym opóżnieniem ale nie myślcie że tyle spałam :) No więc ludziska jak wam ten 2007 roczek leci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tova123
Gula No jak możesz myśleć, że Cię nie pamiętamy ??? Któż mógłby zapomnieć tak świetnego fotografa? :) Mnie nowy roczek zaczyna się jak zwykle od nawału pracy, ale ja to chyba lubię, bo wtedy nie myślę o "pierdołach".. Więc cieszę się że mam już konkretne zajęcie, bo taka bezczynność świąteczna mnie zabija ;) Poza tym dziś rozpoczęłam poświąteczną dietę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pressss
Witajcie :-) Tova,oj święta dały irochę falbanek i mi:-(Dzisiaj tylko jabłuszka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamierzałam przytyć żdziebko;) ale mimo że sobie nie żałowałam z jedzeniem to sie nie udało:( pozdrawiam wszystkich;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×