Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kaśka16

Jak ubrać się do ginekologa, bo idę pojutrze

Polecane posty

Za pierszym razem byłam w spodniach, obyło się bez badania zapisał jedynie leki. Jednak jak nie pomogą mam przyjść jeszcze raz. I powiedział że w spódnicy. No i pytanie czy do badania spódnicy sie nie zdejmuje i czy w rajstopach a akurat w tym gabinecie nie ma bardzo warunków do przebierania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczka_________
nie chodziłabym do takiego ginekologa który nie zapewnia warunków do przebierania co to weterynarz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komus powiem w tajemnicy...
A jak ma Cię zbadac????Przez rajstopy????:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoo
zapisał leki bez badania??jasnowidz jakis czy co?? fajnego masz gina, nie ma co...radziłabym poszukać innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *hhhhhhhhhhhhh
Ale fajny lekarz :D Obyło sie bez badania .......... bez komentarza. A iść możesz w czym chcesz , nie wiem co on za jakies cuda wymysla i tak bedziesz musiała sie rozebrać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *hhhhhhhhhhhhh
kiecka moze zostać , jesli jest na tyle szeroka , że bez problemu da się ja do góry podnieść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale niewygodnie rozbierać siię z rajstop a gabinet taki że prawie na oczach lekarza a bez rajstop to za zimno iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokikol
nie ubieraj sie! tak bedzie najlepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *hhhhhhhhhhhhh
Nooo faktycznie niewygonie :) W sumie chyba bedziesz musiała zostawic te rajstopy na tyłku do badania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komus powiem w tajemnicy...
On widział na pewno więcej niż Twoje rajstopy na krześle:P Myślę,ze nie będzie zgorszony,kiedy nawet striptis przed nim zrobisz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem co to za ból, ja bylam kiedys u takiego, ktory co prawda mial przebieralnie, ale na drugim koncu gabinetu, wiec do fotela musialam maszerowac w bucikach i z gołym tyłkiem :O bo kazal caly dół zdjąc mi :O juz wiecej do niego nie poszlam, tobie tez radze do takich nie chodzic, popytaj wsród koezanek i znajomych do jakich chodzą i kogo polecają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz w spodniach
to wtedy zrozumiesz dlaczego kazal przyjsc ci w spodnicy. jestes jeszcze mloda, glupia i bez wyobrazni. latwiej bedzie ci paradowac w spodnicy w gabinecie i rozkladac sie na fotelu, niz maszerowac z golym tylkiem po gabinecie po badaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *hhhhhhhhhhhhh
Zaczynam mieć watpliwości czys Ty kobieta :D A w majtkach na tym fotelu zasiadziesz ??? To co za róznica , czy zdejmiesz tylko majtki , czy majtki i rajstopy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlatego w spódnicy
aby mu się przyjemniej małolatkę macało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *hhhhhhhhhhhhh
Kaska - rajstopy tez :) Ubierz ta kiecke i rajstopy i troche luzu , bo Cie dziewczyno przed ta wizyta stres zezre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajjjajaj
bo wogóle gabinety ginekologiczne w Polsce to skandal. Nieraz siedziałm z rozwalonymi nogami na fotelu a tu nagle wchodziła jakaś pielęgniarka. Nie życzę sobie żeby oglądał moją -za przeproszeniem -cipę cały personel medyczny. Wyposażenie jest też żenujące. Przebieralnie to niestety rzadkość, też wiele razy musiałam rozbierać majty na oczach gina. Może jest do tego przyzwyczajony, ale dla mnie to nie jest miłe. A fartuchy do nakładania jak na zachodzie żeby nie paradować nago, są wogóle niespotykane. Jesteśmy 100lat za murzynami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murzrzyn
Nie bądź rasistką to my jesteśmy 100 lat za polaczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajjjajaj
przepraszam to takie powiedzenie, niech ci będzie 100 lat za afroamerykanami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To będzie pierwszy facet
który paluszki włoży do twojej cipki i cycuszki zbada??Jaka szkoda ze nie zostałem ginekologiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesz już że nie będziesz
dziewicą. Jak włoży Ci wziernik to po cnocie.A na wsich tak robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahah
A myślałaś że jak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak pierwszy to na cholere ci tablety :D chyba zeby nie zajsc z tym ginem w ciaze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×