Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalatana

otwieram moją pierwszą działalność

Polecane posty

Gość zalatana

Hejka, od jutra muszę załatwiać formalności dotyczące otwarcia działalności gosp., tak więc wiem już że muszę iść do Urzędu Miasta po wpis. I tu mam pierwsze pytanie. Jestem zameldowana na stałe w Katowicacha a miejsce zamieszkania tymczasowego mam w Tychach. Czyli gdzie mam iść do tego Urzędu w Katowicach czy Tychach ??????????? potem potrzebuję Regon, to wiem gdzie załatwić i ok Następny krok to NIP, już kiedyś pracowałam czyli NIP mam, niestety nie posiadam żadnego zaświadczenia. Czy muszę wyrabiać nowe zaświadczenie ? jeżeli tak to ile się na to czeka ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalatana
przez błąd utworzyłam dwa nowe wątki - sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do NIPu to mozesz zglosic sie do US i wydadza Ci tzw. wtornik ktory bedzie zaswiadczal o Twoim numerze. Tylko pamietaj ze jesli od dostania NIPu zmienilas adres zamieszkania, nr dowodu, nazwisko itp... to musisz w odpowiednim US zlozyc NIP3 aktualizujacy te dane Powodzenia w interesach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga261111
Hej. Wszelkie formalności dotyczące rozpoczęcia działalności gosp. załatwisz w miejscu pobytu czasowego o ile zamierzasz tam prowadzić tę działalność .pozdrawiam i p owodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×