Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jagodka123456789

Grzuwka- modna czy nie?

Polecane posty

Gość jagodka123456789

Dwa dni przed sylwestrem zrobilam sobie grzywke tzn tak doradzila mi moja stylistka a yeraz sie tak zastanawiam czy grzywki sa w ogole jeszcze w modzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ArTrOsiS
ja osobiście nie przepadam wręcz mam do grzywek wstręt ale jeśli komuś pasuje do twarzy to czemu nie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajana Crus
a czy to wazne czy modna czy nie ?? wazne zeby Ci bylo dobrze w grzyweczce ja do niedawna tez jeszcze mialam...jakos tak wyszlo ze nie mialam czasu isc jej obciac ...ale teraz sie wybieram do fryca i grzyweczka jest wrecz wskazana:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_czyli_ja
grzywki sa w modzie ale nie kazdemu pasuja. do wysokiego czola jest wrecz wskazana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkie teraz mają grzywki
wiec już nie są trendy - i całe szczęście, bo beznadziejnie to wygląda - na ulicy co druga z grzywą do oczy ukośnie ściętą... nie ma to jak oryginalność..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinek
grzywki chyba już nie są modne, ale się przyjęły i długo będą królowały na naszych ulicach- tak jak buty z czubem ;) ale ja uważam, że grzywki są ciekawe i z reguły każdej jest ładniej w grzywce. tak mi się wydaje, bo co jakaś kopleżanka grzywkę zrobi, to wygląda ladniej. po prostu fryzura ciekawsza się robi i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg mnie sa po prostu wstrętne
i zasłaniają to, co naprawdę jest w kobiecie interesujące - OCZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak grzywka
moze zasłaniac oczy??? jeszcze nie widziałam takiej grzywki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RAPERÓWA
NOSZĘ GRZYWĘ OD LAT NASTOLETNICH BO MAM SYFY TYLKO NA CZOLE. ALE CHYBA ZREZYGNUJĘ BO MNIE CZĘSTO WKURWIA JAK WIATR ZAWIEJE LUB JAK TRZEBA CZAPĘ WSADZIĆ NA ŁEB TO SIĘ KUDŁY GRZYWNE ODKSZTAŁCAJĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aikik
Naprawdę niekażdemu dobrze z grzywką. Niektóre grzywki to po prostu porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzywencja
dla mnie grzywka to jedyna ucieczka przed monotonnia fruzyrowa:o Mam proste włose, troche dłuzsze, kolor moj kocham i nie zmienie, dopoki nie musze - brak siwizny:P, no i zawsze to samo... cieniowanie, cieniowanie i jescze raz cieniowanie... A grzywke mam od jakiegos czas i to jakos odmienia ta cala monotonnie:) Lubie i nie obchodzi mnie czy modna czy nie, wazne ze dobrze sie czuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×