Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolinaa

Grzyb, plesn w kabinie prysznicowej

Polecane posty

Gość karolinaa

Pomozcie mi. Czy ktos ma pomysl jak to usunac? To jest koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaa
U mnie to samo, wlasnie na tym silikonie jest czarno, ze patrzec nie mozna. Walczylam W5 z Lidla dwie godziny i nic nie pomoglo. Co mam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stracony czas
JA bym wywaliłą ten silicon, wyskrobała, rozpuściłą jakimś świństwem żeby całkiem go usunąć. Wyczyścić wszystko co się da tym cudem z lidla a później przytargać do domu jakiegoś speca 9najlepiej od kłądzenia kafli) żeby jeszcze raz położył silicon. (To nie jest takie ąłtwe wbrew pozorom)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja grzyba pod prysznicem potraktowalam... domestosem - z godznke sie tak pomoczyl i pomoglo!!!! - mam nadzieje ze skutecznie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady mary
Ja przed Wielkanocą kupiłam, jako oszczędnościowy eksperyment taki niedrogi płyn z Biedronki- Kryształ do łazienek.Spryskalam nim wszystkie zakamarki ,zostawilam na jakiś czas ,potem wszystko zmyłam .Lazienka lśni jak nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja dodam jeszcze....
i nie zamykaj drzwi do kabiny po wyjściu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutro Ci powiem
bo nie chce mi sie iść do łazienki, był taki sam topik wcześniej i skorzystałam z podpowiedzi jest ekstra, grzyb schodzi natychmiast nie tylko w łazience

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Castoramie można kupić płyn specjalnie do usuwania pleśni w kabinie prysznicowej,firmy ..chyba Starway.Jest w spray\'u.Trzeba spryskać wszystkie szczeliny i uciekać jak najdalej.Wrócić za godzinę i szczotką ,najlepiej z rączką wyczyścić i spłukać wodą. Spokój na dłuższy czas. Jest dość drogi,ale starcza na długo.. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutro Ci powiem
ten preparat nazywa się SAVO jest tani, w spayu, nie trzeba męczyć się z szorowaniem samo schodzi tylko wypłucz wodą a zapach też nie jest za ładny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tn1
Jest taki co działa i PACHNIE drzewem sandałowym - TONAJLEPSZY 4 Mozna stosować ładnie pachnie- po kazdej kąpieli-grzyba nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×