Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Koooo

Jaka sukienka do takiej figury?

Polecane posty

Gość Koooo

Tzn. dla osoby niskiej i raczej przy kosci. Mam duzy biust, wystajacy brzuszek oraz szerokie biodra. Zazwyczaj nosze dzinsy i jakies t-shirty, a wychodzac gdzies, jakas bluzke z dekoltem, ale nieco luzniejsza.Myslalam o czyms takim jak tu: http://www.allegro.pl/item154685330__fz_nowa_czarna_fajna_sukienka_roz_38.html lub http://www.allegro.pl/item154144802__fz_b_young_nowa_przepiekna_czarna_sukienka_38.html Wydaje mi sie, ze tkie fasony bylyby ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DKNY_25
Ta pierwsza bylaby lepsza! Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusiaczekkk
ta druga będzie pasowala, fajnie uwydatni biust , co dwróci uwagę od brzuszka, jest odcinana pod biustem -to tez duży plus, jakie masz ramiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugi fason
bardzo mi sie podoba i chyba bedzie odpowiedni do Twojej figury. I... mozna w niej ladnie wyeksponowac biust, ktorym zostalas obdarzona ( a ja nie:O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koooo
Ramiona to ja mam tez grubiutkie :( Ale mam ladne bolerko, wiec da sie zamaskowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusiaczekkk
więc fason nr 2 jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem fajne
te sukienki. Choć ta druga wersja jest bardziej urocza. Przynajmniej na zdjęciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się wydaje ze ten pierwszy fason jest lepszy :) ja taka ostatnio sobie kupilam.. i super brzuszek maskuje!! :) A biust, jak sie ma wiekszy to trzeba pokazac!! :d ja coprawda mam nie za duze piersi, no ale staralam sie jak najlepiej je "powiekszyc" :D a jakbym miala wieksze to bym sie juz idealnie cieszyla :P))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups! chodzilo mi o ta sukienke, co jest na grubych ramiaczkach!! to chyba jest drugi fason :) tylko mi sie w odwrotnej kolejnosci linki pootwieraly :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×