Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sara***

Czy walka o mężczyznę jeszcze bardziej go zniechęca?

Polecane posty

Gość Sara***

Zerwał ze mną ukochany. Nikogo nie ma, po prostu kłocilismy się i doprowadzony do ostateczności postanowił zrezygnować. Po rozstaniu proponowałam spotkanie, ale nie chciał, stale przekładał, był grzeczny, ale zdecydowany. Napisałam do niego i wyznalam co czuję, nie odpisał. Ostatnio jednak świątecznie doszło między nami do wymiany życzliwych smsów. Napisał, że o mnie myśli. Wszystko to z mojej inicjatywy. Czy sądzicie, że mogę ponownie zaproponowac spotkanie, albo odezwać się, zapytać w smsie co u niego? Czy już dość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko zależy
na jakim etapie związku chce się walczyć i jakie są powody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytaj co u niego
tak normalnie. Nic na siłę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężczyźni są dumni
więc jeśli okazał Ci życzliwość, to może jest to sygnał "dałaś mi w tyłek, więc się trochę postaraj, dla mnie to bedzie zachęcający znak, że może coś między nami jest możliwe"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kta
oczywiscie, kazdego faceta zniecheca kiedy kobieta sie narzuca,nawet te najladniesze, jak chcesz go odzyskac to zacznij spotykac sie z innymi facetami, na luzie. Tylko uwazaj zebys sie nie zagalopowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzyccczek
Sądze, że mozesz wysłac mu miłego smsa i zapytac co u niego. Jesli jednak od rozstania wszelkie próby podejmujesz własnie Ty, to juz mozesz stac sie dla niego meczaca i bedzie przed Toba uciekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ci powiem że
nie narzucaj sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kta
jak zacznie sie spotykac z innymi to moze go sobie juz skreslic. on poczuje, ze to koniec skoro ona sobie szuka kogos. mysl pierw a potem pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozumiem staranie
ja też walczyłam o mezczyzne, ale moja obserwacja jest taka, ze to przynosi odwrtony skutek ... Najlepiej zostawic to czasowi, jesli on jeszcze cos czuje, powinien odezwac sie sam. Co nie znaczy, ze nie mozesz napisac smsa z pytaniem co u niego słychac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam takie
doswiadczenia, ale w druga strone - staralem sie po rozpadzie o dziewczyne i co - bylem na kolanach a ona mnie olala - nigdy w zyciu juz tego bledu nie popelnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×