Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ametyst

Atrakcyjne miejsce na ślub -woj. śląskie

Polecane posty

Witajcie! Mam ogromną prośbę. Chcę zrobić małe przyjęcie weselne (ślub cywilny) - będzie jakos ok. 35 osób, zatem ludzi nie dużo, więc chciałabym to zorganizowac w jakims na parwde wyjątkowyjm miejscu, jak np. jakiś pałacyk, stylowa restauracja w atrakcyjnym mijescu - jak w temacie- w woj. śląskim. Jak na razie mam na uwadze Promnice , Swierklaniec, z tym, że w Świerklańcu mają duże sale i na te moje 30- kilka osób nieco za duże. Zależy mi, żeby miejsce było na prawde ładne, atrakcyjne, niestety nic nie przychodzi mi go głowy więcej.. Jeżeli znacie takie miejsce, proszę polećcie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia-frycia
piekny jest tez palacyk w plawniowicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki!!! Sprawdze wszystko i czekam na jeszcze :) U Wrochema rzeczywiście super, ale trochę za duże sale jak na 35 osób...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, jeżeli macie linki do tych stron, zwłaszcza Pławniowic i w Siemianoiwcach, będe szczęslwia! Dzięki za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki! jeszcze, jeszcze! :) jakieś miłe miejsca.. jakaś stylowa restauracyjka, nawet nie duża.. sprawdzę wszelkie możliwości, bo chcę, żeby ten dzień był wyjątkowy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Swierklancu jest fajny zajazd - byłem tam na weselu taki włąsnie imprezowy lokal na 30-40 osób lasek w koło zgala od ludzi koło stadniny koni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Swierklańcu podają, ze mają sale na 80 i 100 osób, wiec te moje skromne 30 mogłoby się zgubić :) a wolałabym coś kameralnego... Ale dziekuję i czekam na jeszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W okolicy rybnika
jest taka miejscowosc Kamien. tam jest świetna restauracja: Babilon. Jest tam bardzo ładnie. ale nie wiem czy ty preferujesz taki styl. wszystko w drewnie tak jakby w jakiejs góralskiej chacie. mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotonata
w konczycach malych jest bardzo ładny dworek a przy dworku staw:) a jesli nie macie fotografa to się polecam, mogę przesłać zdjecia na maila:) gg 1802640

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Kończycach? Koło zabzra? Nie przypuszczałam, ze tam jest jakikolwiek dworek.. chyba, że myślimy o innej miejscowoście :) Jak masz jakiś link do tego miejsca, to chętnie zobaczę :) no i zdjęcia mozesz przesłać na e-mail z mojego nicka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotonata
a zdjęcia już lecą na podany mail:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eddddka
Dom Przyjec ELIZA w Katowicach Panewnikach.Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eddddka
Hej!Bylam dzisiaj w Domu Przyjec Eliza.Ogolnie to lokal jest ustytuowany w dobrym miejscu;lasek,stadnina koni,maja wlasny park jednym slowem blogi spkoj.Rozmawialam z dosc sympatyczna kelnerka bo szefowej nie bylo natomiast wybieram sie w pon bo podobno w kazdy poniedzialek szefowa jest caly dzien wiec dowiem sie czegos wiecej i nie wykluczone ze odrazu zarezerwuje bo bardzo nam sie tam podobalo.A no i najwazniejsze dla Ciebie to maja fajna kameralna salke tak na max 50os czyli cos dla Ciebie:).Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem najlepszym lokalem na ślub jest Zajazd Mat , ale to jest w Bełku. Nie wiem, czy może być. Ja w każdym razie urządzałam tam wesele i byłam zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaaaa91
Moja siostra organizowała wesele w hotelu Iskra w Mierzęcicach. Fajnie było. Polecam! https://hotel-iskra.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×