Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość spaaaaaaaaaadam

Wyprzedaże- tragedia....

Polecane posty

Gość leszek elektryk
:(( przeleciałam wczoraj Matarnię i jestem zawiedziona . Bluzeczka przypominająca szmatkę z lumpka przeceniona ze 160 na 98:(( załamka . W Carry masa tanich kurtek jednak w samych dużych rozmiarach :( Uszczęśliwił mnie chociaż sweterek zakupoony w Orseyu . Przecena z 99 na 59::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erozja
Jestem po małym polowanku na bielizne, zaszalałam w atlanticu mają przecenione staniki i majtki o 10 i 20 zł przy ich cenach to się bardzo opłaca w dodatku mocno poprawili kolorystykę i wzory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ked
upolowałam botki z Bagetta, z 389 na 129... sexi szpile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he a ja
latam po wyprzedazach w uk i normalnie brakuje mi kasy,bo wszystko tu jest praktycznie tansze niz w polsce,sweterki,buty,bizuteria.jezu juz sie nie dziwie ze niektorzy jezdza tutaj na wyprzedaze...szal doslownie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melamela
w 100% zgadzam sie z przedmowczynia: mieszkam teraz w UK i na wyprzedazach szaleje! w ciagu ostatniego tygodnia, gdy akurat mialam czas zajrzec tu i owdzie, moja garderoba powiekszyla sie o dobrych kilka sztuk:) najbardziej zadowolona jestem z sukienki z River Island - kosztowala 5 funtow! przygladalam sie metce przez kilka minut, zeby sie upewnic, ze to mnie oczy nie myla... pozostale sweterki, bluzki, szalik, torebki - nic z tego nie kosztowalo mnie wiecej niz 5 funtow. w Polsce nigdzie bym sie tak nie oblowila. tu wszystko 50-75% przecenione i choc niekiedy sklep wyglada jak jedna wielka sterta szmat (patrz: Next), to jednak warto zajrzec i poszperac. tylko buty maja raczej obrzydliwe: albo baletki calkiem plaskie (zdaniem tutejszych dziewczyn: na zime jak w sam raz), a jak kozaczki - to albo czub i potezna szpilka (nie dla mnie), albo takie paskudztwa w stylu polowy lat 90-tych: plaskie, wsuwane, z szeroka chloewka do pol lydki i zaokraglonym noskiem, ble... jakby ktos wiedzial, jakie sklepy oferuja buty w innym stylu - niech sie podzieli ta wiedza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja dzisiaj we wroclawiu
kupilam sliczny welnaniy sweterek w ae woman za cale 19 zl:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ten sweterek
jest z C&A, to nie może być wełniany:o Chyba, ze jakiś obcich:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adziucha
Tak mistique całkiem w porzo, zakupiłam komplet bez usztywnicza na samych fiszbinkach całkiem nieźle się nosi, i w promocji!!! Ale czekam może zrobią jeszcze jakąś MEGA WYprzedaż, bo chyba niedługo to powinni wprowadzić kolekcje letnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tez poszalalam troche na zakupiach- zadowolona jestem z orsay,mimo ze rzadko tu cos fajnego widzialam, ale tera zupolowalam zielone bojowki za 29 zl i bluze i jasne i ciemne zielone pasy za 49:) w diversie i h&m tez fajne rzeczy sa i juz poprzecenianie,a no i lumplesy:Dile ja tam juz rzczy upolowalam, samych dobrych firm praktycznie:) a dzis bludzeczke czerwona kopertowa w male ktopeczki firmy H&M za...7 zl:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam po świetach w Vero modzie ładną bluzke czarną z guziczkami - 45 zł na wyprzedarzy 30% :o ale warto było bo bardzo fajna. Pomijam fakt, że ja zawsze noszę rozmiar M lub S. A tutaj pasuje na mnie XS i nawet ciut ciut przyluźne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta ktora wie
Melamela..kup mi kremowe buty w "New" ... proszee.. te kremowe z czarnymi akcentami na 7cm obcasie.. Mam czarne z kremowymi ale te kremowe byly tez piekne:/ Tak zaluje ze nie kupilam wiecej butow tam.. normalnie zal mi kipi z uszu.. : (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta ktora wie
Melamela - ja mialam okazje mierzyc taka sliczna (!!!) satynowa kremowa bluzeczke w River Island za 4 funty ..i jej nie kupilam bo mi sie wydawalo ze jak wroce do kraju to tu sobie cos ladnego. Naiwna : ((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melamela
Też byłam kiedyś naiwna, oszczędzając w UK z myślą, że w Polsce to sobie za te pieniądze nakupuję ciuchów, że hej! Przeszło mi... Teraz zamierzam tu poszaleć do granic rozsądku:) Ta ktora wie: pamiętam, że w New Looku podobały mi się jedne kremowe buty, ale to były takie pantofelki z wyciętymi palcami, wysokości obcasa nie pamiętam... a czarnych wstawek to już za nic nie kojarzę. ale być może jutro tam zajdę, to się porozglądam. mój nowy ulubiony łup: miodowa torebka Bay z klamerkami(odpowiadają mi ich ciuchy i dodatki) za jedyne 4 funty... a mój Facet kupił wczoraj boską kurtkę przecenioną z 50 na 25 funtów... Jutro idę na łowy butowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwetes rwetes
a ja dzis kupilam bojowki za 65zł-przecenione z 145zł w Vero modzie-są świetne-ciemnozielone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja dzisiaj we wroclawiu
->jak ten sweterek-skad ci sie wzial c&a? przeciez napisalam ze w ae woman kupilam go jego sklad to 70% welna, 20%akryl i 10 % kaszmir i w ae woman taki sklad to normalka kroj ma klasyczny-przylegajacy czarny z golfem i kupuje tam od lat-niektore swetry maja po 6 lat i sie siwetnie trzymaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja dzisiaj we wroclawiu
a i w terranovie kupilam 2 stweterki po 25 zl i torebke za 20:) aczkolwiek akurat terranova ma kiepska jakos ciuchow moze nie posluza dlugo ale za to sa bardzo ladne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ked
też lubię kupować w ae woman. Chyba mamy poodbne sweterki, bo mój też był za 19 zł -skłąd ok, więc jestem zachwycona... Zaraz zbieram się na polowanie bo weekned miałam na zajęciach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×