Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytam na powaznie

Wasza budowa dziewczyny

Polecane posty

Gość pytam na powaznie

Czy nie sprawia to wam klopotu, ze wejscie do pochwy lezy tak blisko odbytu? Ja jestem facetem i sie nad tym zastanawiam. Mi nie grozi jakies zakazenie w ten sposob ale u was, musicie chyba bardzo uwazac kiedy korzystacie z wc, myjecie sie itp itd ...pewnie jestescie przyzwyczajone i nie wyobrazacie sobie inaczej ale wiecie...u facetow jest i pod tym wzgledem o wiele lepsza sytuacja (bezpieczniejsza).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuboj
ale masz problemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam na powaznie
inaczej sprawa wygląda jak zawijam moja kuśkę pod spód i wkładam ją na noc do kakaowej czeluści, zabezpieczam ja zawsze jednak kawałkiem ceraty z babcinego stołu aby uniknąć jakiejś infekcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam na powaznie
wiedzialem ze nie potraktujecie mnie powaznie, to moze zapytam inaczej, czy ktoras z was miala juz jakies zakazenie spowodowane tym o czym mowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak bedziecie tak z kazda
a to wszystko wina architekta , to on zaprojektowal plac zabaw obok szamba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NightExpress
kwestia odpowiadniej higieny... ja takiego zakażenia nigdy nie miałam. Owszem, pod tym wzlędem natura się nie popisała, ale co mamy zrobic? W każdej książce o dojrzewaniu jak wół jest napisane, żeby podcierać się od przodu do tyłu na przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojownik
Moja budowa skarbie już się skończyła-od 3 m-cy mieszkam w swoim nowym domku. ps. Irenka, pozdrowienia dla wszystkich inwestorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×