Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lobo23

Dotacje z UE dla przedsiębiorstw?Jak to wygląda?

Polecane posty

Gość lobo23

no właśnie, może ktoś sie orientuje o jakichś sposobach, możliwościach i in. bo ja jestem w tym temacie kompletnie zieeeeloooona :) pozdrawiam :) bede wdzięczna za każdą odp i link...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wrzuć w google
EFRR czyli Europejski Fundusz Rozwoju Regionaklnego, tam Ci sie wyświetli strona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wrzuć w google
A Ty masz juz firmę, czy chcesz załozyć, bo to roóżnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lobo23
mam firmę wrzucenie w google,ale czego? już nie mam siły na to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajrzyj
nie masz sily wrzucic w google??? a masz sile jeszcze oddychac? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wrzuć w google
A skąd jesteś? Bo jak z dużego miasta to idź się dowiedzieć do urzędu miasta lub marszałkowskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lobo23
jestem z takiego sobie miasta średniego, pójde do urzędu, tylko najpierw chciałabym sie przynajmniej troche orientować w temacie i nie wyjść na kompletną idiotke :) nie mam siły, za dużo obowiązków, myslałam że jest tu może ktoś, kto kiedyś starał sie juz, oreintuje sie w temacie i wie co gdzie można znaleźć w necie i poda mi jakieś stronki gdzie czegoś sie dowiem :) z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wrzuć w google
Wiesz co, ja raczej mało kumam ze stron www i wolę pogadać z kimś w temacie, więc przejdź sie do urzędu i pytaj o dofinansowania z funduszy europejskich dla przedsiebiorstw, zapytaj o projekty o warunki jakie trzeba spełniać: jakie papiery przygotować i na co można takie dofinansoawnie dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj. Akuratnie jestem w temacie bo chdzę na podyplomowe studia z tego zakresu. Jest bardzo dużo stron w internecie na temat funduszy strukturalnych.Wszystko zależy od tego jaką prowadzisz działalność- bo to trzeba p[rzyporządkować do programu i działania.Istotne jest również ile istniejesz na rynku i czy jesteś mikro czy makro przedsiębiorcą. Dużo jest z Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego. Jest tego dużo. Ja się akuratnie tym interesuję i nawet myślę o założeniu firmy w tym kierunku. Też trzeba zwrać uwagę kiedy zostanie ogłoszony konkurs na składanie wniosków. Abys miałą wystarczająco dużo czasu na napisanie, uzupełnienie załączników. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lobo23
Amelusia wielkie dzieki, mikrofirma budowlana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chcesz dalej się czegoś dowiedziać pisz do mnie na maila, pracuję przy szkoleniach dla przedsiębiorstw właśnie przy takich rzeczach(dofinansowania itp.) Powiem Ci gdzie masz się udać i co przygotować. Pozdrawiam. emildzia@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×