Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

demi

dziwne bicie serca

Polecane posty

Normalnie nie czuję, ze bije. Ale czasami bije mi tak, jakby mi chciało wylecieć z klatki piersiowej. Do tego bije strasznie nie rytmicznie. Pobije, pobije i się uspokaja. Czasami jak siedze i nic nie robię (to dopiero dziwne) a czasem jak wejde np na 3 piętro. O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może być mała arytmia. Czy miałaś badania poziomu hormonu tarczycy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli to sie często powtarza to idź do lekarza i niech to zbada. tak się dzieje czesto przy nadczynności tarczycy ale nie koniecznie akurat to musi byc przyczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie czasem,bardzo rzadko zdarza sie takie 1-2 sek mocniejsze zabicie serca. z tego co zauwazylam u mnie spowodowane jest to chyba brakiem magnezem i potasu, bo odkad zaczelam je przyjmowac, serce przestalo dokuczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm, no to ja mam wiecej niz 2 sekundy i to troche gorsze od mocniejszego zabicia serca. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może być migotanie przedsionków albo tylko skurze dodatkowe. W trakcie arytmii jedż szybko do poradni i zrób EKG. Lekarz przepisze leczenie( koniecznie internista) Jeżeli nie umiarowisz migotania przedsionków do 24 godz, to bedzie utrwalone i niedobre samopoczucie juz cię nie opuści... Teraz, gdy nie masz arytmii idz do apteki i kup ASARGIN zazywaj 2 tabletki rano i wieczorem dwa opakowania. Unikaj kawy (wypłukuje magnez) i papierosów. Kup też wit. B complex i zazywaj 2x1. ASPARGIN= potas i magnez. Niedobór tych pierwiastków wywołuje niepokój ,kołatania serca i bezsenność a także bolesne skurcze mięsni i tiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyt krótko to trwa bym gdziekolwiek dojechała. Dzięki za rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do myśląca
Ty napewno myslaca jestes? kardiolog jest od serca ,internista to pierwszy kontakt( a u Ciebie zabrzmialo jakby byl lekarzem od serca) ktory na poczatek wystarczy do ewent.skierowania na badania i do specjalisty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×