Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła anglistka

pytanie do anglistów ze szkół państwowych

Polecane posty

Gość przyszła anglistka

witajcie, w tym roku kończę studia filologiczne i mam zamiar ubiegać się o pracę w szkole państwowej (najchętniej lieceum lub podstawówka). chciałam się dowiedzieć jak najlepiej się do tego zabrać? czy wysyłanie cv i listu motywacyjnego pocztą tradycyjną jest dobrym pomysłem? czy należy osobiście zanosić lub umawiać się na rozmowę z dyrekcją? będę wdzięczna za rady i wskazówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey, lepiej idźdo kilku szkół i zapytaj czy nie potrzebująanglistów (a potrzebująna pewno- jest deficyt anglistów!), ale ja radze Ci rozejrzećsieza szkołą językową- to jest przynajmniej normalna kasa... W państwowej dostaniesz grosze a namęczysz sięnieziemsko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła anglistka
tak to też planuję oczywiście ;) tylko problem w tym, że zamierzam szukać w mieście w którym nie studiuję i nie mam możliwości za bardzo osobiście chodzić po szkołach :( a w wakacje będzie już za późno...a zależy mi na pracy w szkole państwowej ze względu na świadczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła anglistka
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła anglistka
siup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła anglistka
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nauczycielka z dosw
warto równiez wysłac list pocztą tradycyjną. Ja szukałam pracy w innym mieście, oddalonym o 200 km i w ten sposób dostałam prace :) poza tym, zawsze Twoje papiery zostaną - wątpię zeby wyrzucili - a w roku szkolnym tez są różne przypadki - ludzie rezygnują i wtedy dyrekcja szuka kogos na teraz - no i mapod ręką Twoje papiery :) powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacznij szukać pracy juz w kwietniu, chociaz z anglistami akurat nie ma problemu bo ogólnie to ich brak. Praca w szkole językowej to nie jest az taki miód jak niektorzy mysla, wiele z nich wymaga DG lub wymiguje sie od płacenia składek ZUS itp, najlepiej pracowac w szkole panstwowej (dla ZUSu, socjalu itp) i jezykowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła anglistka
Pasadenka --- i taki mam właśnie plan ;) bo za te głodowe nauczycielskie pensje to chyba ciężko wyżyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×