Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

1357

Jakimi zasadami kierujecie sie w zyciu?

Polecane posty

tylko mowcie szczerze, dobre lub zle cechy.... ciekawe jacy jestesmy... ja na pewno mam 1 podstawowa- -byc dobrym dla ludzi- - jest w tym egoizm- -wierze, ze dobro czynione wraca.... nie jestem fanatyczka kosciola, poprostu jestem dobrym czlowiekiem. Nie potrafie byc zlosliwie interesowna. czasem mysle ze jestem za dobra... A jacy wy jestescie? moze czegos sie naucze madrego... lub nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
być zawsze zadowoloną, ale nigdy usatysfakcjonowaną służyć innym kiedy tylko się da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhh
----->1357 skoro myslisz ze jestes za dobra to pisz takie glupoty gdzie indziej a nie tu sie nimi popisuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZ ZASAD
sa po to,by je lamac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie chodzi mi o popisywanie sie, tylko o to, ze chce sie dowiedziec, czy inni ludzie maja pozytywne odruchy w ciagu dnia, czy wrecz egoistyczne do szpiku kosci, bo majo wszystko w dupie... ja jestem taka osoba, ktora lubi widziec usmiech na twarzach innych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem Cie autorko, ja tez staram sie byc dobra z wlasnego egoizmu, po prostu wierze, ze dobrym ludziom jest lepiej na swiecie, sa pogodniejsi i nie zzera ich zolc od srodka. A w zyciu kieruje sie przede wszystkim wlasnym szczesciem, na ktore sklada sie wiele czynnikow, m.in. dobre relacje z ludzmi i ze sama soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×