Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szwecja

praca w Szwecji

Polecane posty

Gość szwecja

Mam pytanie. Chcialabym zatrudnic dziewczyne, bez znajomosci jezyka angielskiego do prowadzenia w domu w Szwecji. To oznacza normalne codzienne zajecia, sprzatanie, prasowanie, pomoc w przygotowywaniu posilkow itd. Nas nie ma calymi dniami, wracamy okolo 16-17, w domu jest trojka dzieci. Ta praca nie zajelaby na pewno wiecej niz 40 godzin w tygodniu, raczej mniej. Oplacam oczywiscie dojazd, wyzywienie, mieszkanie. Nie znam polskich realiow, jak myslicie, jaka place na miesiac mozna by bylo zaproponowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgcfghfgh
forum.szwecja.pl na legalu czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szwecja
na czarno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szwecja
Na tym forum nikt nie podaje ILE trzeba zaplacic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jgj
hm, od 120 - 150 sek za godzine masz swiadomosc ze jak Cie zlapia placisz zajebista kare ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jgj
chociaz jak oplacasz wszystko to moze tak ze 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szwecja
jgj - masz moze namiary na taka prace? 16000 koron na miesiac na czysto, to byloby marzenie dla mnie! I wszystko oplacone. Bardzo by mi zalezalo na takiej pracy, prosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość payot
jeśli nadal szuka Pani takiej dziewczyny to byłabym zainteresowana. W kwestii zarobków zawsze można się dogadać. Mam 23 lata, kończę studia-pedagogikę. Mam doświadczenie w pracy, o której Pani pisała. Czy mieszkacie Państwo w Sztokholmie? gdyż do tego miasta wybieram się w lipcu.Więc koszt dojazdu, wyżywienia i mieszkanie bu odpadł (o ile mieszkają Państwo w Sztok.lub okolicy) pozdrawiam i proszę o kontakt +486083882121 Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susel
witam czy praca jest aktualna jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilof
Jak praca w Szwecji to po co Ci Polskie realia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaz
WITAM czy praca jest nadal aktualna? Mieszkam w Szwecji od miesiąca,mam doświadczenie w opiece nad dziecmi z prowadzeniem domu też bym sobie poradziła.Proszę o odpowieć czy oferta jest aktualna,z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaz
WITAM czy praca jest nadal aktualna? Mieszkam w Szwecji od miesiąca,mam doświadczenie w opiece nad dziecmi z prowadzeniem domu też bym sobie poradziła.Proszę o odpowieć czy oferta jest aktualna,z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×