Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bobik***

?

Polecane posty

Gość jak dla mnie
kiczowata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galvanize
eeeee fajna, mi się podoba ale nie wiem, czy na studniówkę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm..to juz nie wiem:/ wydawalo mi się że pasuje na syudniówkę bo jets elegancka i inna od tych wszystkich sukienek z gorstem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olifka55
mierzylam te sukienke w h&m....na plakatach wyglada slicznie ale po zalozeniu...masakra-bombkowata,strasznie dziwnie szyta z tego co pamietam przed swietami byly po 79 zl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie sie
podoba. Ładna przynajmniej na zdjęciu ładnie wygląda. Nie jest koczowata i rzeczywiscie rózni sie od tych wszystkich "studniówkowych kreacji"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tylko że kiece z HM
za 79 zł to nie jest szczyt elegancji:o Na studniówkę to dość ryzykowny i dziwaczny ubiór...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem tez mierzylam ja w h&mie i byla wtedy w promocji,teraz kosztuje juz 259:P na mnie nie wygladala tak zle, nie byla az tak strasznie rozkloszowana i nie pomyslcie sobie ze sie na mnie opiela wrecz przeciwnie jestem szczupla, fakt jest rozkloszowana ale nie tak tragicznie:PP pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łat
to jest elegancka sukienka? kpisz czy o droge pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ,nie kpie, uwazam ze ta sukienka jest bardzo ładna, a jeżeli dla Ciebie symbol elegancji to czarny gorset i czarna dluga spodnica, to lepiej nie komentuj tego ze ktos moze miec inny gust niz twoj. Nie wszyscy chca wygladac tak samo, to bylo w czasach prl-u.:P Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swietna przynajmniej
na modelce-bardzo elegancka, w stylu lat 60, w zestawieniu z czarnymi dlugimi rekawiczkami, delikatnym naszyjnikiem i butami z okraglymi noskami bedziesz wygladala rewelacyjnie taka troche w stylu audrey hepburn :) czyli jednym slowem klasyka i elegancja oczywiscie nie wiem jak to wyglada na zywo, bo moze sie oakzac ze faktycznie tandetnie z powodu np kiepskiego wykonania czy zlej jakosci materialu a ta osoba ktora stwierdzila ze to kicz...no coz polakom gratulujemy gustu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobik - a mnie sie bardzo podoba, rewelacja /o ile rzeczywiscie tak ladnie sie uklad jak na tej pani na zdjeciu :D /! na pewno bedzie orginalnie. nie wydaje mi sie za strojna, a juz na pewno jest lepsza od tych piekielnych gorsetowek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pinky - to jest pytanie o kiecke na studniowke a nie na pijacka balange w klubie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sukienka o ktora pyta autorka topicu jest bardzo ladna i uwazam, ze na studniowke jak najbadziej!!:) reszte sukienek mi sie nie podoba dla mnie to jakas okropna tandeta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łat
a kto ci powiedzia ze wyznaczniekiem elegancji jest dla mnie czarny gorset? każdy sądzi podlóg siebie. pytasz o sukienkę więc odpowaidam. jest badziewna, ze głowa boli. zero szyku i elegancji a babka na zdjeciu wygląda jak nadmuchana bąbka. śmieci nie poszłabym wyrzucić w takim straszydle. a wogole skad pomysł, że ubieram sie tak samo jak wszyscy? nie moja droga muszę cie rozczarować mam klasę i stanowię inspirację dla nich jeśli chodzi strój. i powiem raz jeszcze ta sukienka jest FATALNA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łat
dodam coś jeszcze ;] co z tego, że sukienka jest szyta w modym ostatniu stylu lat 60. skoro materiał z którego jest uszyta kompletnie nie pasuje do takiego kroju. co z tego, że to firma h&m tak ostatnio kodna i popularna, skoro obok fajnych i ciekawych ciuchów mają spory asortyment tandety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uklada sie ladnie, kupilam ja poniewaz bardzo mi sie spodobala i po zalozeniu nie jest taka rozkloszowana jak na tej modelce. nie chce mi sie komentowac wypowiedzi łat:P mam swoje zdanie ktorego nie zmienie, rekawiczki juz do niej kupilam, i jak wszystko razem wygląda ślicznie.:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiczowata ale studniówkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×