Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hela17

Zrobic mu niecodzienna przyjemnosc

Polecane posty

Gość Hela17

Moj dobry kolega zaproponowal mi zebym zrobila mu niecodzienna przyjemnosc. On wlozy swego penisa pod moje kolano a ja bede go przyciskac az do momentu wytrysku. Powiedzialam ze sie zastanowei. To jest naprawde bardzo dobry kolega boje sie ze moge go stracic, a jest miedzy nami coraz lepiej jeszcze troszke i czuje ze zostanie moim chlopakiem. Jesli odmowie to moze poczuc sie urazony, bardzo na nim mi zalezy. W sumie moge to zrobic pzreciez to nie jest nic zlego. Zgodzic sie czy odmowic? Co mu odpowiedziec. Pomozcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hela, dlaczego tylko pod jedno ? Niecodzienna przyjemność będzie jak zrobisz to i pod drugie, on na pewno nie poczuje się urażony, a Ty zyskasz kolejnego wielbiciela swoich kolan :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukusia
jesli mu odmowisz to nie poczuje sie urazony lecz milo zaskoczony bo skoro mowisz ze bedziecie para to poco robic siebie idiotke.odwroc to w zart.i tyle przynajmniej bedzie cie szanowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hela17
Tylko ze on dosyc bardzo nalega. A przeciez nie zaproponuje mu seksu w zamian bo to bedzie zle wygladalo. Dzis mam mu dac odpowiedz czy tak czy nie, jesli tak to wieczorem przyjdzie do mnie i zrobie mu to. Prosi mnie juz o to klika dni. On nie wygada sie na pewno innym kolegom, nie jest taki zeby wypaplac, mozna mu zaufac. Czy idiotke z siebie zrobie raczej nie, on predzej idiote przeciez musi wyjac sego penisa, a ja tylko kolano. Sama niewiem boje sie ze moze sie troche obrazic, a szanuje mnie bardzo i raczej niewierze ze to moze sie zmienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24
boze to wyglada na najglupsza prowokacje jaka widzialam, nawet smieszne nie jest, tylko zalosne :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszą chyba
uaktualnić Kamasutrę, bo czegoś takiego chyba tam jeszcze nie było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszą chyba
buahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byla kiedys przypowiesc
o kowalu... Kowal trzymał w jednej ręce młot a w drugiej penisa ułożonego na kowadle i napier*alał młotem po penisie. Pytają go: - kowalu co robisz ? - aaa robię sobie nieziemską przyjemność !! - a jaka tu przyjemność jak takie przyłożenie młotem to strasznie bolić musi ??!!! - przyjemność to ja mam jak nie trafiam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co mwicie ze nie smieszne
Smieszne:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość looooool
byla kiedys przypowiesc - musialem sobie usta zastawic rekami zeby nie pobudzic domownikow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chore lby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×