Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kukusia

obzydliwe pytania do facetow

Polecane posty

Gość to ja powiem tak
opcję są dwie albo masz w dupie ogień albo ogień w dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mana mana
od facetów oczywiście bo nie miałam na myśli męskiej d.u.p.y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja powiem tak
tfu dupę w ogniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja powiem tak
tak, męska dupa to najgorsza z opcji, no chyba, że kształtna, to moze być....ale jak mawiają filozofowie, dupa to nie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mana mana
a i tak większość tu piszących ma w dupie co inni myślą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja powiem tak
ja nie mam, czytam uważnie i biorę sobie to do serca.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja powiem tak
Desperados, fajny facet z Ciebie, mam wrażenie, że Cię znam, chociaż nie, to nie możliwe, bo większość facetów których znam to skończone dupki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mana mana
to może jesteś jedna, to też fajnie najgorzej jest z tymi co zaczynają temat. nigdy go później sami nie kontynuują. np. kukusia która to zaczeła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja powiem tak
może i dobrze, w sumie, autor topicu nie musi być jego moderatorem, czasem nawet fajnie jak topic ewoluuje i z pozornie bzdurnego schodzi na życiowe tematy i różne ciekawe przemyślenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja powiem tak
Desperados, ślę buziaka, wirtualnego (wirtualny to chyba nie zdrada), no to może doprecyzuję, dla spokoju sumienia, buziak tylko w policzek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja powiem tak
By być w zgodzie z moimi zasadami nie zaoferuję nic więcej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurza
mnie to miasto, wolę na kiblu robić ciasto !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalny prawie
Widać że na tym forum są mało inteligentne kobiety skoro takich facetów sobie wzieły .... ja nawet 1/3 z tego nie robie co tu są te zażuty .....negatywnego ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakieś 13-16 cm na oko, myślę że od biedy przez okno wystarczy ;d tak, dołuje mnie to i głupie jest że dziewczyny nie mogą tego czasem pojąć. Na szczęście natura daje możliwość \"rozciąganka\" lol... dlatego mężczyźni pracować na swoje suczki musza (yoda copyright). Na szczęście jestem jeszcze w miarę młody więc mam czas żeby się rozbrykać począwszy od dołu ;d Ps. oblesni, grzebiący w .... itp. są tylko faceci z zawodówek, sportowcy i kolesie z futerkiem na kapturze u kurtki, reszta zwraca uwagę na takie rzeczy, ale wy z kolei nie obracacie się za kolesiami którzy zachowują się bardziej odruchowo XD o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wy z kolei obracacie się za kolesiami którzy zachowują się bardziej odruchowo. miało być ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samosia Zosia
Daczego faceci do cholery karzą nam golić cipki. Moja jest włochata , mam duzo golenia, a potem problemy z odrastaniem włosów. Dlaczego nie lubicie normalnych owłosionych cipek, jak natura dała. Tylko bez odpowiedzi typu bo higiena-srena, czy że przeszkadzają w minetce. Ot co!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odlesny
1) Daczego faceci do cholery karzą nam golić c*pki. Moja jest włochata , mam duzo golenia, a potem problemy z odrastaniem włosów. Dlaczego nie lubicie normalnych owłosionych cipek, jak natura dała. Tylko bez odpowiedzi typu bo higiena-srena, czy że przeszkadzają w minetce. Ot co!! Odp: Wygodnictwo ot co - nie odczute niejednokrotnie na własnym ciele - uleganie modzie - męski mózg jest w sprawach seksu (sfer intymnych) na nią bardzo podatny. O dziwo coraz częsciej pojawiają się symtomy powrotu do naturalności u kobiet ze względu na przejedzenie tym że co drugie krocze jest łyse. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poje_banny
Zosia Samosia to Wy tak facetom wykreowałyście gołe pipy. Ja kocham tylko owłosione i walcze z moja żona żeby sie nie depilowała. To ona mówi mi te bzdety o których ty piszesz. A ja jej mówie,ze najładniejsza cipa, to naturalna owłosiona tak, jak natura to wymyśliła. łyse cipy wyglądają bleeee i po prostu rzygać mi sie chce jak widze taką dziecinną brochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KUKULECZKA
dlaczego faceci tak szybko nudza sie swoimi partnerkami i szukaja nowych doznan z kolezankami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KUKULECZKA
to jest nie fer kobieta sie stara pozala takiemu na wiecej niz moze a on i tak po pwenym czasie poleci za spodniczkaa.pierwsza lepsza na ulicy bo jest krotsza.kiedys moj maz byl cudowny taki kochajacy teraz przezylismy juz troszke ze soba i widze ze zaczyna mu sie nudzic w zwiazku potrzebuje czegos nowego.wszyscy faceci sa tacy oblesni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×