Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość virginnn

MOj facet jest PO i mysli ze ja tak samo //

Polecane posty

Gość virginnn

wszyscy mysla ze jestem PO a ja nadal jestem przed to ze mialam duzo facetow to nie oznacza ze jestem po, w dodatku jak zaprzeczalam to mi wprost moiwili " chyba zartujesz przeciez wiemy jak JEST" ...nie wiem co robic, ostatnio on chcial ale jakos sie wykrecilam ;/ boje sie ze mi nie wyjdzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość virginnn
ale sie strasznie krepuje, moi wszyscy znajomi mysla ze jestem po , mamy wspolnego kolege ktory napewno mu powiedzial ze jestem juz niby po, nikt nie chce mi wierzyc ze nie jestem dziewica...ale bieda ;/ przeciez nie jestem bardzo "otwarta" na facetow... P.S. czy facet sie zorientuje ze jestem dziewca ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dheheheheheeh
kurde czego Ty sie kobieto wstydzisz?Faceci lubia dziewice.?Czy źle byc dziewica?To piekne kiedy kobieta oddaje sie mezczyznie ktorego kocha, twoj facet powinien sie cieszyc!Oni Ci nie wierza, bo mysla, ze wszyscy sa tacy "sami " jak oni, ze tylko seks i nic wiecej.Sa ludzi, ktorzy potrafia sie powstrzymac i marza o miłosci..a nie tylko o seksie. Ja sie nigdy tego nie wstydziłam, moja facet o tym wiedział i wielu moich znajomych kolegow, wiedziała, bardzo mnie za to szanowali, wrcz podziwlali, bo wiekszosc lasek było juz rozdziewiczonych..wszyscy zazdrosili mojemu facetowi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dheheheheheeh
jak zadajesz sie z takim debilami, dla ktorych jestes ":nikim" bo jestes dziewica to radze zerwac z tymi idiotami kontakt czy miara człowieka jest to " ze jest juz po"?haha i z czego tu byc dumnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaszas
no, ale moze ja sie zadawałam z "innymi" ludzmi nizTy nikt przynajmniej mnie nie dyskrymninował z tego powodu, choc wieszkosc była" po.".moze Ty z jakims marginesem społecznym sie zadajesz?pewnie Twoj facet jest łysy i jezdzi bmka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihi tak często bywa pewnie jesteś w ogólniaku tam wszyscy sie chwalą ile to oni maja za sobą-nie pękaj większość twoich koleżanek to tez dziewice:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeep
Zorientuje sie chyba ze bylby to rowniez i jego pierwszy raz .. Pozbadz sie tego u fachowca... moge Ci jednego polecic. Ma doswiadczenie jest delikatny, dyskretny i mily w dotyku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhehehehehe
musztarda, co Ty gadasz!!Co sie stało, to sie nie odstanie mądrze gaadasz :)poza tym kazdy z nas popełnia błedy.. tylko wiesz smiesyz mnie ta dzisiejsza młodziez dla ktorej priorytetm jest chyba "zaliczanie" panienek i facetow ciekawe co z tego pokolenia wyrosnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panamas
tylko, ze on jak sie dowie, ze jestes dziewica Cie rzuci bo stwierdzi,:"nie chce nie doswiadczonej cizi, pojde i poszukam sobie takiej co kilka obcych fiutow juz w dziurce miała, takie sa najlepsze, do rżniecia, bo znaja sie na rzeczy" Jesli facetowi, zalezu na tym czy jestes doswiadczona, niech idzie di burdelu i ozeni sie z dziwka, one sa doswiadczone, a swoja droga facet ktory dyskryminuje dziewice, jest pochlastany , a moralnosc jego rowna zeru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość virginnn
to prawda w moim otoczeniu wszyscy faceci sa juz po i mysla ze ja tak samo,chociaz zaprzeczam, ale nie sa idiotamichociaz fakt pod tym wzgledem jednak dosyc prymitywni :P troche sie boje tego ;// ale nie jestem zla na siebie ze jestem dziewca, mozna powiedziec ze jestem dumna...ale boje sie ze sie "nie sprawdze" i bedzie mi wstyd ;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeep
Kurde kobieto napisze Ci drukowanymi zeby bylo jasno - jak masz takie dylematy to jeszcze nie czas po prostu. Znasz przyslowie kto szybko daje dwa razy daje ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×