Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iwkos

Szukam osób pracujących jako reprezentant handlowy dla firmy Henkel

Polecane posty

Gość dorotka01
a co Cie interesuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwkos
Przepraszam , ale nie miałam możliwości wczoraj odpisać . Interesuje mnie stanowisko :reprezentant handlowy - obowiązki i oczywiście płaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka01
obowiazki to wiadomo - odwiedzanie starych klientow, a przede wszystkim zdobywanie nowych, na kazdy m-c masz wyznaczony inny towar ktory musisz "promowac" czyli najzwyczajniej w swiecie wypychac do granic mozliwosci. pensja słaba, harówa od rana do 17-18 najmniej, no i ten GPS ktory masz w samochodzie... i wiedza gdzie ile pod ktorym sklepem jestes... zenada. tam tylko niezle maja ci co sa troche na wyzszym stanowisku, zdarzaja sie wyjazdy sluzbowe np w alpy.. ale to nie dla handlowcow.. nic ciekawego ta praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwkos
Dziękuję Ci bardzo . Idę dziś na rozmowę , troche inaczej to mi kobieta opisała. Miałabym mieć pod opieką 2 hipermarkety, ale zobaczymy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka01
ja opisałam jak to wyglada na przykładzie wawy oraz przedstawiciela ktory ma pod soba sklepiki, w kazdym razie jest to praca, moze lepsza moze gorsza ale zawsze mozna zmienic, daj znac po rozmowie jak Ci poszlo i jaki efekt, pozdrawiam i trzymam kciuki za to zeby bylo dorze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKOS
Witaj Dorotko01! Więc jestm już po, facet z którym rozmawiałam to totalny gdur!!! Pytania typowe jak na takich rozmowach. Praca w jednym hipermarkecie, telefon służbowy , brak samochodu, polegająca na opiece nad produktami danej firmy( zamawianie , układanie sprzątanie, promocja itd.) Tak to mniej więcej wygląda. Na odpowiedż mam czekać do piątku. Już sama nie wiem czy to będzie normalna praca czy totalna harówka. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka01
a jak ma wygladac Twoj dzien pracy? przeciez nie bedziesz przez 8 godzin dziennie ukladac towaru?? w kazdym razie daj znac czy Cie przyjeli i czy Ty przyjelas prace, i jesli moge spytac, jakie warunki finansowe Ci zaproponowali, stała pensje, czy stala plus prowizje i na jakich zasadach pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKOS
ok. jak cos będę wiedziała to dam Ci znać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×