Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

B.N.N.

Oziębłość seksualna u Pań - czy zgadzacie się z poniższym tekstem

Polecane posty

Gość gość
A kogo to obchodzi? Uciekać od psa ogrodnika, nie chcesz - ok? Jest wiele, które chcą. Też oczywiście nie koniecznie ze swoim mężem, ale ze mną już chętniej. Nie ja to wymyśliłem, ale tak już jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta osiagnela swoj cel stajac przed oltarzem, wychodzac za faceta ktory jest w porzadku, uczciwy, pracuje, dba o rodzine i nie przywlecze do domu jakies choroby, w koncu rodzac dziecko lub dzieci. Do momentu osiagniecia tego celu stara sie, rowniez w lozku, potem juz nie, bo i po co. Przeciez facet nie moze odejsc, bo i jak - zrujnuje go finansowo roszczeniami utrzymania. Jezeli pojdzie sobie pobzykac - trudno, przynajmniej ona ma spokoj. A gdy ja kiedys zaswedzi, to chetnego pana mozna latwo znalezc -na jedna noc, bez zobowiazan, po prostu taki wsad na okreslona potrzebe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba walczyć o seks, najgłubszym wyjściem z sytuacji to frustracja i onanizowanie się które i tak nie przynosi ulgi, z prostytutkami też trzeba uważać bo można złapać syfa. Znalazłem takie tabletki Feminam Libido można rozkruszyć i rozpuścić ;) rozwiązały mój problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×