Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

foxxy

ZADOWOLENI bylibyscie z takiej pracy================

Polecane posty

pracuje w firmie prywatnej i zajmuje sie prowadzeniem spraw firmy a konkretnie karami, czyli przyjmowanie ludzi, wydawanie dokimentów, wypisywanie swiadectw pracy, umów o prace, zawoze faktury do ksiegowego, pisze rózniste podania. moge przyjezdzac w zasadzie na ktora chce do pracy zdecydowałam ze od7-15 zeby byc wczesniej w domu. czesto wychodze ok 14 bo nadarmo siedziec to tez nie interes. pracy jest mało moze na kilka dni w miesiacu poza tym siedze i nic nie robie. jestem zatrudniona ma cały etat oczywiscie za najnizsza, ale kto dzis da ci wiecej, zobaczymy ma byc podwyzka za 2 mies. praca jak marzenie a mnie szlag trafia z nudów czasami. nikt mi nie patrzy na rece, nikt nie kontroluje co i dlaczego,. moze ktos ma podobna nudna prace i poleci cos dla zajecia czasu, oprócz czytania ks, nauki ang, durnych gier, czy robienia na drutach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie sie podobają
nie bardzo, bo nie dosć , że się nie rozwijasz, zarabiasz grosze. Ja bym sie rozejrzała za czyms konkretniejszym, nie ryzygnujac na razie z tej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to kogo kto ja jestem
a to jest jedna z pierwszych prac albo Twoja pierwsza, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejjjjjka
witam no widzisz ja jestem w identycznej naprawde identycznej sytuacji jestem kierownikiem pracy praktycznie niema czasem zdazy sie ruchliwy dzien to nawet nie wyrabiam ale to sporadycznie najnizsza krajowa no ale czego mozna chciec w zasadzie siedze caly czas na internecie albo sie ucze wczesniej sekretarka zajmowala komputer to bylo gorzej ale teraz jej niema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna w kropce
Moja koleżanka też pracowała w firmie gdzie się nudziła. Narzekała, że z nudów czasem umrzeć można, że czasem musiała udawać, że coś robi. Zmieniła pracę. I wiem, że żałuje. Teraz zapieprza tak, że nie wie jak isę nazywa, a wieczorem ledwo do łózka może się dowlec. Osoba, która keidyś nie mogła zrozumieć, że ja po 2 pracach padam na twarz i nie często mogę się spotkać na fitness czy kawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie nie podoba to wstawania na 7 rano :P a poza tym moze byc, o ile znalazlabym sobie jakies inne platne zajecie, ktore moglabym wykonywac w chwilach nudy w pracy nr 1 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pracy mam 10 min autem, czesto jest tak ze chce sie tego czego sie nie ma jak sie zmieni prace to czesto na gorsza zapieprza sie az sie pot człwoeikowi z dupy leje jeszcze cie poganiaja, stresuja a tu mam ciepło, spokój i czas działa na moja korzysc moge sie zajac czyms co mnie interesuje, nikt mi na rece nie patrzy, pełen luz. poza tym trzeba troche w 1 miejscu popracowac a nie skakac z kwiatka na kwiatek po poł roku juz szukac innej roboty. a w cv tu miesiac tam 3 tutaj znow poł roku i tak bez konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×