Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jasylwia

wytrysk u kobiety

Polecane posty

witam wszystkie koleżanki i mam pytanie czy miałyście podczas orgazmu tz. kobiecy wytrysk i co to właściwie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZNUDZONA BARBI
pierwsze słyszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona o ja
orgazm punktu G.....jak go masz to wyplywa cos co mozna nazwac kobieca sperma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółw żółwiowi oka nie wykole
kobieca sperma = samozapłodnienie = niepokalane poczęcie! brawo, dziewczynki! Jest coraz lepiej na kafeterii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diiametowy odprysk
Czesc🖐️ Niewiele kobiet tak ma:( Slyszalam ze to jest reakcja na orgazm:) Sprawdz w googlach:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no włąsnie
ale co to jest ten wytrysk co wypływa, jak to wyglada, to płyn jakis,? jakiej barwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona o ja
niestety nie byl mi dane przezyc orgazmu punktu G pomimo usilnych poszukiwan owego miejsca ale podobno to jest wypas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co należy zabrać na wyprawę \"W poszukiwaniu zaginionego punktu G\" ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Via Roma
na wyprawę w poszukiwaniu punktu G należy zabrać kilof, karimatę, młot pneumatyczny, termos z herbatą i kanapki. Nie zaszkodzi także wyposażyć się w latarkę czołówkę oraz atlas anatomiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie jak ten ostatni może pomóc w poszukiwaniach - jest jakiś opis ?? Mapy wisualne na nie wiele się zdadzą - potrzebne numeryczne określenie położenia punktu G ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Via Roma
czyli nalezy do ww dodać jeszcze metrówkę, poziomicę, suwak logarytmiczny i kalkulator graficzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozostane anonimowa
ja miałam cos takiego raz....po prostu było fantastycznie. nie wiem dokładnie, czym to jest spowodowane, ale jak juz powiedziałam miałam coś takiego tylko raz, a orgazm miewam baaaaardzooooo często- zawsze. a mój chłopaczek jak się nacieszył, :-) to nie ma żadnego koloru-n jest bezbarwne. on mnie wtedy dosyć intensywnie pieścił rączką, ja byłam w amoku, ale z jego oświadczeń wynika, że było bardzo mokro i chlapało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loretta zielona
Anonimowa Helu, było mokro i chlapało, bo to listopad był! Trzeba było włożyć gumiaki i sztormiak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanonimowa
loretta- ile masz latek? 15? to spierdalaj to książek p.s ku woli ścisłości- nie każy listopad jest desczowy, buhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam jak ciagnie mnie za
ja zawsze podczas orgazmu jestem tam holernie mokra powodz porpsoru:)jest to bardzo przyjemne...:)moj chlopak portrafi zdzialac cuda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mylic
bycia mokra z wytryskiem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loretta zielona
anonimowa Helu, popracuj nad leksyką :) prymitywna jest nieco i książki pomogą Ci ją wzbogacić. Książki to takie papierowe przedmioty, który stoją na regałach w bibliotece :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaanonimowa
papierowe przedmioty powiadasz????? bahaahahahahah wiesz co, dla twego dobra-popracuj nad myśleniem. LOGICZNYM myśleniem, boshe ----papierowe przedmioty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaanonimowa
jakbym słyszała 2-latka: ksiązki to takie papierowe przedmioty.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypraszam sobie
dwulatki na książki mówią książki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uyfr
jejku czy musicie sie kłócic :o co za dziołchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weterann
ystępuje u kobiet z dużym temperamentem erot płyn wytryskiwany jest przez cewkę moczową, jest bezbarwny i bez zapachu ok. 100 ml Dokładny opis Tina 2 01 2003r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weterann
ystępuje u kobiet z dużym temperamentem erot płyn wytryskiwany jest przez cewkę moczową, jest bezbarwny i bez zapachu ok. 100 ml Dokładny opis Tina 2 01 2003r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weterann
ystępuje u kobiet z dużym temperamentem erot płyn wytryskiwany jest przez cewkę moczową, jest bezbarwny i bez zapachu ok. 100 ml Dokładny opis Tina 2 01 2003r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosiarz z L.
niekiedy wytrysk z kobiety nie jest wskazany, np. w samochodzie. moja S. bardzo lubi kochać się właśnie w aucie, ja zresztą też, no i kilka razy tak się stało, ale raczej nie robimy z tego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogadajcie z Nissanką ona to przeżywa często i wszystko wam wyjaśni, chociaż nie odpowiedziała mi jeszcze jaka ilość \"tego czegoś\" jej tryska podczas orgazmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAK...TAK
Podpisuje sie pod wypowiedź weterann-a (?) :) dokładnie... kobiety również mają wytrysk hyhyhy... "sikający orgazm" Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×