Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TODEX

PRACA W DANII

Polecane posty

Gość TODEX

WYSŁAŁAM CV PO ANGIELSKU DO FIRMY TODEX DOSTALAM ODPOWIEDZ W CIAGU TEGO SAMEGO DNIA ROZMOWA PRZEZ TELEFON BYLA PROWADZONA W JEZYKU ANGIELSKIM PRACA MA BYĆ W SZKLARNI 8euro netto na 1 h PRACOWALAM JUZ PRZEZ KILKA LAT ZA GRANICA I WIEM JAK SIE KOLKA OBRACAJA.CZEKAM NA SZCERA ODPOWIEDZ NA TEMAT TEJ FIRMY CZY TO NIE OSZUSCI I CZY RZECZYWISCIE JEST TA STAWKA BO ZA MNIEJSZA NIE MA PO CO JECHAC TO PRACA CIEZKA I DOKLADNIE ILE JEST GODZIN NZ TYDZIEN BO JAK MNIEJ TO KICHA I ORZYWISCIE WARUNKI MIESZKANIOWE CZY SA DOBRE PO PROSTU CZY TODEX TO NIE ORZUSCI?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpisz w google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srodex
Todex=JS COnsulting=ściema. Napiszę nieładnie, jak ktoś lubi być dymany to niech zwiąże się z tą firmą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byly pracownik
stawka jest taka jak podają 8 euro/h. Tyle że minimalna stawka w Danii to ok 15 euro/h czyli 105 koron duńskich.7 euro od każdej godziny zabierają za mieszkanie,jakieś opłaty administracyjne,opieka koordynatora(ładnie brzmi),dowóz do pracy który czasem trwa godzinę lub dłużej.Ja osobiście najdłużej wracałem z pracy ok. 2 godziny gdzie dojazd trwał normalnie 15 minut.Była to jazda po innych szklarniach gdzie trzeba było czekać.A z pracą też różnie po dwóch tygodniach może jej nie być,znam takie przypadki.Mi osobiście się udało mieć pracę przez pół roku.Ale co z tego jak niedawno ledwo co spłaciłem 15 000 koron zaległego podatku.I w tej sprawie wybieram się do związków zawodowych.Ale to twój wybór.O tej firmie można by dużo napisać z przewagą negatywów.Pzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×