Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kami25

remont w pokoju u dziecka.....

Polecane posty

Gość kami25

planujemy remont w pokoju naszej corki.Ma rok i 3 m-ce.Mam jednak problem,bo nie wiem czy kupic nowe łóżko,jakis stolik ,krzesełka...itd.Corka jest jescze zbyt mała ,zeby spac na zwyklym łóżku.Wiec łóżeczko jeszcze zostanie w pokoju.Chciałabym takie uniwersalne wyposazenie pokoiku,zebym nie musiała zmieniać,lub wyrzucac za rok. Poradzcie coś.Co kupic,i co najbardziej wykorzysta moja corka przez dłoższy czas. ps.gdzie chowac zabawki??do tej pory ma w koszu wiklinowym.Ale jak bedzie starsza to mysle,ze bedą stały na półkach warto kupic juz jakis regał?? sama niewiem chcielismy jescse wyrzycic kanape ,na ktorej spimy w jej pokoiku,no ale przeciez na czyms musimy siedziec ,chociaz planujemy spac w innym pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama melki
Naszj córce kupilismy łózko jedno osobowe długość 2m ,wię bedzie mogła na min spac barrrdzo długo,dodatkowo znajomy zrobił nam dekoracyjne blokady aby mała nie wypadła.Co do krzesełek to polecam z Ikei seri mamaut-do ogladniecia na allegro.Stoli mały drewniany.Zabawki trzymamy cześć w plastikowym pojemniku,cześć po łóżkiem w pudełkach dekoracyjnych.Jesli chcesz mogę przesłac ci zdjecie łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama melki
juro ci prześle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama melki
łożko kupione w Merkury Markecie-drewniane,podobałay mi sie na allegro ale max obciążenie to 50kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
zajefajne to łozko na allegro szkoda ze nie mam małej dziewczynki kurcze no .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko,widziałam je na allegro.Ale ja raczej jestem za standartowym łózkiem.Najlepiej w kolorze sosna ,bo takie mamy mebelki z ikei..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama melki
my mamy w kolorze sosny,wiec może ci sie spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jak ogladam te mebelki do dzieciecych pokoi to az chce mi sie .....byc w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama melki
dla chcącego nic trudnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo melki-naprawde podoba Ci sie to łóżko willa???a co z nim zrobisz,kiedy dziecko podrosnie.Nie obejrzałam jeszcze twojego łóżka ,ktore miałąś mi wysłac na email,...coś mi sie zawiesza strona i nie chce sie otworzyc.:( do net-ar------a ty masz dzieci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×