Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KOCHANIEC

TAK TO JEST

Polecane posty

Gość KOCHANIEC

CZY NIE WARTO PRóBOWAć CZY NIE WARTO RYZYKOWAć POZNAć NOWYCH LUDZI .. CZY NIE WARTO WYMIENIAć POGLąDY NABYWAć NOWEGO DOśWIADCZENIA .. CZY NIE WARTO SZUKAć ... WARTO ...ZAWSZE JEST WARTO SZUKAć WSZYSTKIEGO .. W KAZDY TEMACIE W KAżDEJ SYTUACJI W KAżDEJ CHWILI żYCIA... JAKI MORAł Z TEGO SZUKAJCIE A ZNAJDZIECIE..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOCHANIEC
Negatywne uczucia. Każde negatywne uczucie można wykorzystać w rozwoju świadomości, w jej rozumieniu. Dają ci one okazję, byś odczuł je i popatrzył na nie od zewnątrz. Początkowo będzie ci towarzyszyła depresja, ale związek między owymi negatywnymi uczuciami a depresją szybko zostanie przecięty. Kiedy to zrozumiesz, będzie się ona pojawiać coraz rzadziej, aż w końcu zaniknie. Zresztą już wówczas i tak nie będzie to miało dla ciebie żadnego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z jakiej książki te cytaty
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOCHANIEC
To nie książka to filozofia :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z jakiej książki te cytaty
nie szkodzi przecież to nie twoje słowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOCHANIEC
A ty skąd wiesz czy te słowa są wypowiedziane przez kochańca czy nie :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bądź infantylna kobieto
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOCHANIEC
nie jestem kobietą mały smerfie :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetem też nie jesteś
pewnie kosmita z różowym bolcem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOCHANIEC
Tak spewnością i z 10 parami odnuży :PP A ty kim jesteś żeby mówić mi kim ja jestem ? mały geniuszu ? Przed szkołą przyszedłeś poczytać ? Dorośnij smerfie :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem sobie mały miś
grzeczny miś, znam się z dziećmi nie od dziś....bo co? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOCHANIEC
jestem misiem czy misulą to zasadnicze pytanie?/ Skoro jesteś miśkiem to niemasz prawa mnie oceniać kochaniec inie życzy sobie takiego traktowania Kochaniec cię nie obraża i ty nie prowokuj i nie obrażaj jego bedziesz rozumiał /rozumiała chłopczyku /dziewczynko czy nie dociera do twojej małej gówki to co napisałem :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesz... ...
Jak poznaje interesujacego faceta to - tak z ciekawosci jaki jest - przespalabym sie z nim. Wiec warto probowac, warto poznawac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOCHANIEC
Hmh ciekawa teoria może ty taką preferujesz... ale nie oto dokładnie mi chodziło ale skoro masz taką ciekawośc to twoja sprawa :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem sobie mały miś
hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOCHANIEC
Spoko mały misiu dobranoc ..all ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem sobie mały miś
💤 brankoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOCHANIEC
Na dobranoc ostatni wywód trzasne.. może dla kogoś to czysta absrakcja ale jak się nad tym zastanowić jest to bardzo logiczne. Czy mówiąc o własnej wartości, nie mówimy tak naprawdę o tym, jak odzwierciedlamy się w umysłach innych ludzi? Ale czy musimy od tego się uzależniać? Swą wartość rozumiesz dopiero wówczas, gdy przestajesz identyfikować się lub definiować siebie w kategoriach tych ulotnych przymiotów. DOBRANOC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem sobie mały miś
skoro jesteś uzależniony od innych ludzi, to i Twoje wartości są takie. a przymioty ludzkie ulotnymi są, wartości zresztą też bo skoro poznasz nowych ludzi przyjmiesz ich wartości bo jak widzę, nie możesz bez ludzi żyć. ja idę spać bo już się turlam, ponowne d💤o💤b💤r💤a💤n💤o💤c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOCHANIEC
jestem sobie mały miś skoro jesteś uzależniony od innych ludzi, to i Twoje wartości są takie. a przymioty ludzkie ulotnymi są, wartości zresztą też bo skoro poznasz nowych ludzi przyjmiesz ich wartości bo jak widzę, nie możesz bez ludzi żyć. Jest takie słowo kolego jak dystans tak wiadomo że ludzkie opinie mają dla ciebie znaczenie ale to jak oni cię odbierają co sądzą od ciebie nie znaczy ile jesteś wart jaką masz cenne oto w tym chodzi.. Napisałeś całkowite przeciwieństwo tej tezy ... Wtej wypowiedzi u góry chodzi oto by nie być uzależniony od innych ludzi i skazany na ich ocene która mówi ile jesteś wart.. Sam to musisz zrozumieć , jak każdy na własny sposób .. I nigdy uzależnionym nie można być .. ani opierac się na tym co inni mówią to tylko rady a nie ocena twojej osoby otow tym chodzi pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOCHANIEC
Pozaty wartości nie sa ulotne wartości to rzeczy które sa dla ciebie najbardziej ważne które mają dla ciebie najwyżą cenne prawda , szacunke miłośc to nie przemija..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOCHANIEC
To tylko przykłady 3 jest tego wiele ...i każdy ma inne dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to wiem...hmmmm
a myślałem, że tego nie wiesz - jestem sobie mały miś :) jeśli o mnie chodzi, to jestem wielkim indywidualistą, i nigdy, przenigdy nie uzależniałem się od ludzi. brankoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×