Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ddaaskasia

Chciałabym mieć już dziecko,mimo,że mam dopiero 19 lat

Polecane posty

Gość ddaaskasia

Tak bardzo Wam zazdroszczę Świeżo Upieczone Mamusie! Bardzo chciałabym mieć już swoje własne Maleństwo,czuć,ze jest blisko,chciałabym już obdarzyć je moją miłością. Wiem,ze jestem za młoda na dziecko,w tym roku matura. Gdybym zaszla teraz w ciąże to prawdopodobnie zawalił by mi się świat....wkońcu szkoła,rodzina. Nie mam nawet kochającego chłopaka. ale bardzo bym juz chciała miec dzieciątko. Z jednej strony zazdroszczę dziewczynom w moim wieku,które są już mamusiami,z drugiej strony wiadomo-nie każda to planowała. też bym bardzo chciala. ale mieć dziecko świadomie,nie z wpadki.to moje największe marzenie. będę je kochać jak nikogo nigdy na świecie.uwielbiam dzieci :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem o czym piszesz
i rozumiem cię, tez chciałabym bardzo i mam 23 lata, i musze jeszcze troche poczekac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaaa
ja mialam tak samo i osiągnelam swoj "cel"w kwietniu rodze , w maju matura i wiekszosc osob mysli ze to byla wpadka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś przyjdize ten czas na maluszka,nawet nie wiesz kiedy :) justynaaaaaaa - to normalnka że tak ludzie myślą :) młoda,matura, moze studia,całe życie przed nią a tu wpadka .Ale najważniejsze byś była szczęśliwa a ludzią języka nie zamkniesz :) ja urodziłam jak miałam przeszło 22 lat i jak chodziłam z brzuchem to ciągle słysząłam głupiemkomentarze a jak już jeżdizłam wózkiem to były takie beszczelne baby że mnie aż żałowaly ehehhehe nie wiem czy to ma coś z wyglądem bo mimo że mam prawie 24 l top wyglądam na mniej.Ale czy to ważne? no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×