Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NIUNIA2424

BADANIA PRZED CIAZA

Polecane posty

Gość NIUNIA2424

Pewnie taki topik juz tu byl ale ja nie mam zbytnio czasu by szukac.Mam nadzieje ze znajda sie mamusie ktore doradza mi ktore badania warto zrobic przed ciaza.Bardzo prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto sobie zrobić badania na toxoplazmoze i cytomegalie.Napewno twój ginekolog też ci je zaleci i moze jakieś inne dodatkowo.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIUNIA2424
dzieki lusia27.Chociaz Ty jedna sie pofatygowalas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaa
Może jeszcze na przeciwciała rózyczki, jeśli nie wiadomo czy byłaś szczepiona.3 miechy przed ciążą warto zacząć łykać Folik(kwas foliowy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIUNIA2424
aaaaaaaaaaaaaa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka24
dokładnie najlepiej minimum 2miesiące pprzed ciążą należy łykac kwas foliowy wtedy on zapobiega wad rozwojowym u maleństwa a w czasie ciąży też ale już mniej odpowiada głównie by nie było roztepów i warto zrobić podstawowe badania morfologia i mocz oczywiście toksoplazmoza to podsatwa. i zacząc sie prawidłowo odżywiać soki warzywa owoce....... ja tak zrobiłam i wyniki mam rewelacyjne a jestem, w 7 tygoniu ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwas foliowy na rozstepy??? Kwas foliowy w czasie ciazy bierze sie do 3 miesiaca. Przeciwdziala wadzie cewy nerwowej ktora powinna zamknac sie miedzy 9 a 12 tyg ciazy. Badania ogolne krwi,jak tam hemoglobinka itp. Oczywiscie Tksopolazmoza i Cytomegalia!!!!! Mam nieciekawe doswiadczenie z cytomeglia. Jesli pracujesz w sluzbie zdrowia to w laboratorium Ci doradza co powinnas jeszcze zrobic. Przedewszystkim sie nie stresowac i nie dac zwariowac!! Wiele dziewczyn zachodzi w ciaze bez takich przygotowan i jest wszystko w pozadku!!! Powodzenia!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×