Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przeniesienie

Palę i biorę tabletki antykoncepcyjne-która jeszcze?

Polecane posty

[11.01] 00:22 palaczka okropna próbuję się ograniczać,ale czasami nie mogę,wiem ze powinnam przestac,ale nie wychodzi dziewczyny czy wy palicie jak bierzecie tabletki,czy rzuciłyście? miałyscie jakieś skutki uboczne? [11.01] 00:23 trele morele......... [11.01] 00:23 my faceci weź ulotkę poczytaj i pogadamy [11.01] 00:23 nie ten dział [11.01] 00:27 palaczka okropna tylko pytam przeciez [11.01] 00:28 ona...82 ja pale i biore.mamusia nie jestem skutkow ubocznych nie mialam. [11.01] 00:29 ona...82 nie pale nalogowo.malo pale.nie codziennie.potrafie miec tygodniowe przerwy. [11.01] 00:31 palaczka okropna ufffff juz myslalam ze wszystkie pozostale rzucily [11.01] 00:33 my faceci Palenie w trakcie brania pigułek zwiększa ryzyko wystąpienia zakrzepicy. Dlatego nie wolno palić i brać pigułek po 35 r.ż., bo ryzyko wzrasta z wiekiem. Poczytaj ulotkę mówię [11.01] 00:34 takiktos palaczko, ile masz lat?? [11.01] 00:34 takiktos my faceci.... no wlasnie [11.01] 00:35 my faceci takiktoś Trza baby edukować, bo kto będzie po fajki skakał? [11.01] 00:37 palaczka okropna 25 mam dzisus czytalam ulotke ze dwa razy,ale w cholera nie doczytalam w jakim wieku.od 35 roku zycia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
00:37 od 3 lat biore tabletki logest i pale srednio 10 papierosów dziennie 00:38 palaczka okropna oj a mnie sie wydaje ze tam nie ma ograniczenia wiekowego 00:38 my faceci Pan zdał, a Pani się zdawało. Czytaj od początku i nie marudź. 00:39 takiktos my faceci... ja baba jestem ale po fajki ci nie skocze palaczka, tak, mniej wiecej 35 r.ż. 00:40 my faceci takiktoś - ja też. 00:40 palaczka okropna nie palę nałogowo (tzn.kazde palenie jest nałogowe) chodzi mi bardziej o ilość, gdzies jeden dwa na dwa,trzy dni. normalnie az raz jeszcze zajrze do tej ulotki 00:40 takiktos my faceci... to razem po te fajki pojdziemy 00:42 takiktos palaczka, spokojnie... oprocz ewentualnego raka pluc nic ci nie grozi, na pewno nie przez to, ze bierzesz pigulki ty chyba mlode dziewcze jestes, co?? 00:42 my faceci Proponuję jednak jakiegoś chłopa wysłać, co będziemy sobie paznokcie wyziębiać 00:43 palaczka okropna cyt. Względne ryzyko wystąpienia zakrzepicy tętnic (np. udar mózgu, zawał mięśnia sercowego) jest większe w obecności takich czynników usposabiających jak palenie papierosów, nadciśnienie tętnicze, podwyższone stężenie lipidów w surowicy krwi (hiperlipidemia), otyłość, cukrzyca, stan przedrzucawkowy w wywiadzie i starszy wiek. Ryzyko wystąpienia poważnych działań niepożądanych ze strony układu sercowo-naczyniowego zwiększa się z wiekiem i przy paleniu dużej liczby papierosów. Ryzyko jest znaczne u kobiet w wieku powyżej 35 lat, które palą papierosy. Kobietom przyjmującym doustne preparaty antykoncepcyjne należy zalecać zaprzestanie palenia. hmmmm jednoznacznie nie jest napisane.jednak zaleza sie zaprzestanie. 00:43 takiktos no wiesz, po drodze zawsze mozna gdzies zahaczyc jakies piwko czy cos a facet to i tak kupi nie to co trzeba 00:44 palaczka okropna no przeciez pisze ze 25 lat,wiec juz nie taaakie młode 00:46 takiktos palaczka... zaleca sie nie pic, nie palic, nie jesc tluszczow i nie stresowac sie... dziewczyna, wyluzuj!! ale palenie oczywiscie najlepiej rzucic, nie koniecznie ze wzgledu na pigulki 00:47 my faceci takiktoś - mądrze prawisz palaczka: dziewczyno, rzuć te fajki w cholerę, te pigułki też rzuć w diabły i po problemie. Nie dziękuj 00:47 takiktos nie doczytalam tych 25, przepraszam ale i tak mlode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×