Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Psikawka

Mam 28 lat i zsikałam sie w nocy

Polecane posty

Gość Psikawka

Tak tylko trosze poleciały siki :) Ostatni raz zdarzyło mi sie to jak byłam małym dzieckiem. Nie wiem co sie stało. Pamietam, że śniło mi sie cos trasznego, jakas wojna itp., że się bałam, może dlatego... No i śniło mi się na końcu, że siedze na kiblu i sikam, patrzę jak lecą siki i mi sie tak fajnie ulzyło :) i wtedy to sie stało... Obudziłam sie w nocu z mokrymi spodniami od piżamy. Boję się, czy to nie jakaś choroba (nietrzymanie moczu) z pęcherzem czy to tylko przypadek. Boję sie teraz spać u kogoś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodzirejka
no mnie tez czasami sie zdarza ze snie jak sobie siedze na kibelku i juz zaczynam siusiac ale ostatecznie sie budze i moze tylko kropelka wyplynie a nie tak ze cala jestem mokra :D oj nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfguhbjuhn ouojvbgo
eee to tylko przypadek, nic sie nie martw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ultravioletowa
to nie choroba, musiało Ci się chcieć, przyśniło Ci się i stało się. Też raz tak miałam - śniło mi się że bardzo mocno chce mi sie siku, w końcu jak dorwałam kibelek to sikałam i sikałam i czułam taką ulgę, później jak się obudziłam to była spora plama :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psikawka
to fajnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfdff
może podziębiłaś się może cię przewiało, może wieczorem wypiłaś za dużo kawy czy herbaty z cytryną (działają moczopędnie), do tego brak nawyku wysikania się przed snem (bo niby dorosłym się nie zdarza zsikać ;D) czy stan podgorączkowy i efekty są jakie są ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monini
mój mąż ma 27 lat i czasami zdarza mu sie zmoczyc w nocy, szczególnie jak jest pijany lub bardzo zmeczony.Generalnie mokre przescieradło musze zmieniac raz w miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfdff
mi się ostatni raz zdarzyło jak miałam 20 lat i nocowałam w bardzo zimnym mieszkaniu, niestety, to było w gościnie (!!!) a kilka dni temu weszłam z dworu, zmarznięta, chciało mi się siku ale jeszcze coś robiłam uważając że spokojnie wytrzymam i wtedy.... kichnęłam (;P i jak się domyślacie, trochę popuściłam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psikawka
No niestety zdarza się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pistacja32
Mam ten sam problem , średnio mocze się 2 3 razy na miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jozek
mnie też sie to przytrafiło niestety... i to spałem z dziewczyną...też miałem załamkę no ale czasem się zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pistacja32 wyslalabys jakies filmiki jak sikasz w spodnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem tak sie zdarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spalłam z mężem i pamiętam tylko że poczułam ciepło i mokro przy moim miejscu intymnym i się obudziłam a tam była mokra plamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psipsi
Ja zawsze to mam jak kicham a ostatnio kichnęłam na kolanach mojego chłopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to dobrze,to mu sie ciepło zrobiło........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlondiiiiSweet
Mi czasami tak trudno wstac rano do kibelka ze po ok.10 min. siki same lecom w lozko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo problemy z robalami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może noś pieluchy psi psi ola malewska sika na wyciecmjggytgr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z rolmopsem
ja nie sikam w nocy bo mi sie wstawac nie chce za to w dzoen potrafie najszczac komus do teczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz się ogarnąć kto normalny sika w gacie? weż ogarnij swoją cipę i sprawdż czy ok !!! debil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami się zdarza. Ja zsikałam się w nocy jak miałam 3 lata. Ale mój mąż często w nocy przychodzi do domu i zamiast pujść do toalety, odrazu wchodzi na łużko. Ja teraz już nie zmieniam mu gaci (tak było kiedyś ) jego pościel też mnie już nie interesuje. Mam teraz oddzielne łużko, bo jak spałam z mężem to jego siki leciały też na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja sikam co noc w pampersa, a mam już 40 lat. w dzień nie ma problemu, za to w nocy zupełnie tego nie kontroluję. Muszę mieć pieluchę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak samo musze nosic pampersy i nie mam co sie martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to może być też od infekcji bakteryjnej. wtedy gorzej się trzyma mocz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam tylko 12 lat ale też przytrafiło mi się coś takiego niedawno. W zasadzie dzisiaj. Nie pamietam co mi się śniło. Chyba był to jakiś koszmar ale po prostu nie pamietam. Po obudzeniu dziwnie się czułam. Dopiero pózniej zrozumiałam że mam mokre spodnie :( zmieniłam piżamę i prześciradło. Umyłam się w bidecie ale nic nie powiesdziałam mamie. Boję się :( dziewczynki w moim wieku nie siusiają w nocy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinnaś nosić pieluchy do snu to nie jest normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam wczoraj na grzybach z mężem mam 35 lat . Zimno mokro i zachciało mi się siku. Każdy krok coraz bardziej i to zimno w lesie mokre buty. Ale zbieram dalej . Bylo tak zimno że popuscilam kilka kropel , za chwilę znow kilka ale zbieram dalej myślę nic się nie dzieje nie widać. A później było mi już tak zimno że nie czulam że popuszczam bo w kroku też zrobiło się zimno . Wracamy po godzinie do auta a ja patrze moje spodnie mokre gdzieś tak 10 cm w dół. Naprawdę tego nie czulam. To jakaś choroba czy po prostu z tego zimna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 34 lata i chciało mi się siku czułam to przez pół sen i nie chciało mi się wstać. Przekrecilam się na bok i myślę śpij wytrzymasz. Włożyłam rękę między nogi żeby mi się nie chciało i bym znów zasnela bo budziło mnie lekkie parcie. I zasnelam. Po jakimś czasie nie wiem po jakim bo spałam poczułam że mam mokra rękę. A ja zaczęłam sikac przez sen . Ręką mnie uratowala bo poczułam na niej ciepło i się obudziłam i tylko trochę się posikałam łóżko nie ucierpialo tylko pizama. Więc się zdarza . A nie czułam już później parcia jak zasnelam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×