Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość farbwana-dama

farby do wlosów Loreal Feria - pomoc potrzebna!

Polecane posty

Gość farbwana-dama

czesc potrzebuję rady w sprawie farbowania włosów. W listopadzie ostatnio pomalowalam wlosy na braz, ale kolor nie jest jednoloty na calej dlugosci wlosow, bo koncowki mam ciemniejsze (skutek dlugiego juz farbowania), a na gorze mam juz odrosty (ciemny brąz). Używam farb L'oreal wiec kolor nie jest jakis intensywny (farby te dosc szybko sie wypłukują). Chcialabym pofarbowac wlosy niedlugo farbąL'oreal Feria, ale na pudełku jest napisane, że nie stosowac po koloryzacji progresywnej. Co to znaczy? I co może mi wyjść na glowie? prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co chodzi z
czy naprawde nikt sie na tym nie zna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyM
Wydaje mi się że koloryzacja progresywna to taka robiona np henną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś słyszalam
ze to jakiekolwiek farbowanie włosów ale czy to oznacza, że Feria jest przeznaczona tylko do włosów naturalnych? nie moge nigdzie znalesc odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poiuytrewq
to z innego forum: "witam na szamponie koloryzujacym l'oreal casting jest uwaga "nie stosowac na wlosy farbowane chną lub KOLORYZACJĄ PROGRESYWNĄ". to oznacza koloryzacja trwala czy zawierajaca jakies konkretne skladniki? generalnie nie powinno nakladac szamponow koloryzujacych na wlosy traktowane koloryzacja trwala, chyba ze tej samej firmy i dla odswiezenia koloru, czyli ton w ton.nie znam sklepowych srodkow ,bo ich nie stosuje, ale widocznie skladniki jakie sa warte w farbach moga spowodowac nieoczekiwany efekt.kazda z firm dodaje do farb konkretne i znane przewaznie sobie skladniki, niekiedy zwiazki zelaza , amoniak lub inne ,ktore widocznie moga miec zly wplyw na koloryzacje nietrwala ."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×