Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a....

Dexter - ktoś ogląda ??

Polecane posty

Gość Tommekk
Ja ogladam..od zawsze na CN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a....
masz na mysli tego dextera animowanego ??? mi chodzi o ten serial w którym laborant jest równoczesnie seryjnym mordercą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sezon 1 był naprawdę fajny. Szkoda, że tylko 12 odcinków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzałam pierwszy sezon i ............ bardzo mi sie ten serial spodobal Czekam wiec na drugi sezon .............. niecierpliwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weloni---> drugi sezomn w necie ogolnie odladnelam kilka odcinkow i nie podoba mi sie. gosc nic nie czuje ale trudno w to uwierzyc bo w sumie czuje ze robi zle wiec jak nic nie czuje. moze sie czepiam nie wciagnal mnie wiec nie sciagalam wiecej odcinkow wole criminal minds, albo csi a bones tez jest fajne :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drugiego sezonu to raczej na internecie nie ma, bo gdzieś czytałam, że dopiero zaczynają zdjęcia do drugiej serii 2 marca. Za to ostatnio wpadła mi w ręce książka \"Demony dobrego Dextera\", właśnie na niej opiera się serial. Książka się jednak trochę inaczej kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dexterkka
Ja ogladam Dextera na vod w ,,n". Aktualnie jestem na etapie pierwszej serii odcinki 7-8, genialny serial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kardynałek
A ja tez juz ogladam w tv N. Bardzo udany pomysł na serial, choc troszke kontrowersyjny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obejrzałam już dwie serie...do ściągnięcia sa w necie bez problemu świetny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasz wiare
1 i 2 sezon rewelacja 3 troszkę gorszy ale też fajnisty:D teraz kręcą 4 sezon:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistic
najlepszy serial jaki w życiu oglądałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że jest fajny. Ktoś śledzi czwarty sezon? Z tego co czytałam to będzie niezłe zakończenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he-he-he-he
ja juz obejrzałam 4 serię :D niestety miałam popsute trochę oglądanie, bo przypadkowo dowiedziałam się jakie będzie zakończenie :O ale i tak polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morgan morgan
Zakończenie 4. serii jest bez-na-dziej-ne i nie-lo-gicz-ne. Ni stad, ni zowad ta ostatnia scena, bez zadnych emocji, podejrzen i przewidywan. Spaścili :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też uważam że zakończenie jest bez sensu, ale cały sezon 4 - super, jak stary dobry Dexter :) ale z Ritą przegięli, bez sensu to jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morgan morgan
No bo kto mogl to zrobic? Chyba nie ten "zly", bo kiedy by to zrobil? Nie mial czasu, zeby dowiedziec sie o dziecinstwie Dextera. Bo chyba pokazaliby, ze "zly" cos dziala kolo domu Dexa?? No to kto mogl to zrobic? jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×