Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alda 32

ŻONA która miała wielu PARTNERÓW SEKSUALNYCH to UPOKORZENIE dla MĘŻA I SYNÓW?

Polecane posty

Gość Alda 32

....porównywalne z jej fizyczną zdradą w czasie teraźniejszym. Badania dowodzą ze męzczyźni świadomi zachowań swych żon i matek, czują się skrzywdzeni i mają problemy z osiągnięciem sukcesów zawodowych i edukacyjnych. Synowie uświadomieni co do pzreszłosci matek Często nie potrafią zbudować włąściwych relacji z kobietami, a ich związki szybko się rozpadają. W tej grupie męzczyzn wcześnie występują zaburzenia erekcji. Ta grupa Panów narażona jest na wprowadzanie agresji do związków, marazmu i apatycznej atmosfery w małżeństwie i rodzinie. Panowie jak to z wami jest? Znacie takie przypadki?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To co piszesz
to czysta fikcja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erris
Jasne że to upokorzenie i to tak potworne że nia da się z tym żyć. Nie radzę nikomu stykac się z takimi dziewczynami - kupa wstydu przed samym sobą, i za każdym razem kiedy temat zostanie poruszony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja myślę że jest
odwrotnie zaburzenia erekcji powodują że facet czuje się frajerem i boi się byłych swojej kobiety bo nornalny, cdrowy i dojrzały emocjonalnie facet nie ma z tym problemów chyba ze to jakiś arabus z pakistanu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ogórka
tzn że jeżeli twoja matka byłaby puszczalska to unzałbyś że to fajne mieć taka mamę rozchałataną pzrez stado kolesi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada 25
faceci którzy mieli rozwiązłe matki są porypani i nie nadają się do związku. Rzadko się wybijają i ciągle są zgorzkniali. Wiem cos o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej mamy sprawa!! też kiedyś była młoda-ja jej nie pytam z kim sypiała a ona mnie-uczciwy układ :-) A gdyby sypiała z wieloma facetami i tak myślę, że nie miałbym zaburzeń i mój wzwód byłby niezagrożony. Idź zapytaj swojej ilu ją bolcowało :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Endi
to w jakiś sposób pokrywa się z tym co obserwuje. Mój szef kiedys wyznał nam po pijanemu że jego zona miała wielu. W ich związku nie dzieje się dobrze ciągle ma do niej żal i wyżywa się na wszystkich w pracy. Mieć taka kobietę - o matce nie wspominajac to tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ogórka
no to ty zapytaj swoją ilu ją bolcowało :) - wtedy się pzrekonasz czy ma to jakies znaczenie czy nie :) . Pomyśl że dawała w stodole :) albo na sianie, :) albo na weselach - i co?, nie wpłynie to na jej obraz w twoim łbie :) ?. A moze ty nie jestes synem twego Ojca? - może dawała za kadencji twego tatusia - pewnie ci to zwisa :) C.W.E.L jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brednie piszesz!! A jak nie możesz znieść, że Twoja napieprzali po imprezach to odczeop się od mojej!! Dzieciaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Ella_
ha ha ha ha ale się usmiałam z ogórka :) Naprawdę uważszasz że kobieta o złym prowadzeniu się powinna być matką? . Nie mogę uwierzyć że są mężczyźni którym temat jest obojętny. Rozumiem ze temat drazliwy i o pewne sprawy lepiej mamy nie pytać, ale przyjmować z góry ze to tylko"mojej mamy sprawa"? -idiotyzm. To sprawa wszystkich osób związanych z taka kobietą. Dla ogórka pewnie byłoby obojętne gdyby jego mama przyprowadzała kochanka - to tylko jej sprawa :)ha ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest tak...........
Takie brednie to nic innego jak zwalania winy za nieudane życie,brak erekcji i tp.na kobiety poprostu.Jak facet nie udacznik to mu wszystko przeszkadza,nawet to że żona miała kogoś przed nim.Potem w małżeństwie skoro on ma problemy erekcji i nie odnosi sukcesów w życiu to co się dziwić takiej kobiecie że szuka prawdziwego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dep
a moja to nawet ze szwagrem była i nawet mi wstyd isc na urodziny czy na swieta co powinienem sie cieszc to jest dla mnie koszmarchodze po psychologach teraz i nic nie daje proba samobojstwa nie kiedy mysle ze szkoda ze sie pasek urwał i padłem na glebe miał bym juz spokoj 1064664 gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci to sa niezle porypani. W SUMIE TO JAK MIAL WIELU MEZCZYZN A W KONCU MNIE WYBRALA TO OZNACZA ZE ja BYLEM NAJLEPSZY ! I PO CO TYLE ZGRYZOT. NO! cgyba ze mi daje odczuc ze nie dorastam do piet tamtym.Ja pogonilbym polowice aby wracala do tamtych. Kobieta musi miec szacunek dla meza .TO atawizm ale wciaz daje sie wykryc w psychce wielu kobitek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak apropos to zwracam sie do wszystkich z doswiadczeniem w zwiazkach. JAK TO JEST Z TYM SZACUNKIEM DLA PARTNERA MESKIEGO? KILKA RAZY USLYSZALEM Z UST KOBIET WLASNIE ZE JAK ZONA MEZA NIE SZANUJE TO ZWIAZEK JEST DO BANI. co takiego musi sie skladac na ow "szacuneczek"? zastanawia mnie to.BOI SIE GO ZE WYGRZMOCI? UWIELBIA JEGO SEKS ? CIEKAWE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×