Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monini

a teraz pytanie Kto jest zadowolony ze swojej pracy?

Polecane posty

Gość Monini

może skończmy narzekanie... ja jestem na serio zadowolona ze swojej pracy, zarabiam 2400 netto do tego korki 600 w miesiącu , łacznie 3000 na reke. w pracy mam luz. nikt sie mnie nie czepia, robię co chcę. mam pozycję w firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem zadowalona ze swojej pracy, przede wszytskim dlatego, ze pracuje w domu (ze wzgledu na studia dzienne), oraganizuje sobie czas tak, by posiwecac Go na prace, chlopaka, znajomych, nauke itp. Zarobki ok. 2000-2500 zł miesiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za te poprzestawiane literki, ale nowa klawiatura robie swoje :o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani-mka
ja też jestem zadowolona..... bo to co robie jest moją pasją.... i równoczesnie przynosi całkiem nie złe pieniążki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko ile jest takich ludzi jak wy nie kazdy ma tyle szczescia(tu sobie prosze dopisac o co dokladnie chodzi)miec bogatych rodzicow itd jest tyle biedy w tym kraju i takie bezrobocie i uwazam,ze nie powinno sie zakladac takich topicow. Po prostu wstyd.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j/a/
Ale bezedura :O Wreszcie coś optymistycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silent a co
dokladnie robisz jesli mozna spytac ze pracujac w domu tak duzo zarabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tłumaczem, tzn. nie wyuczonym, ale pasjonatem. Wystarczy, ze wezmę w miesiącu jeden duzy projekt i kasy tyle wychodzi no i najważniejsze, (jeśli terminy nie gonia) mam swobode w wyborze czasu pracy. Dziś biura tłumeczen nie prowadza jakieś restrykcyjnej rekrutacji, chyba, ze szukają tłumaczy przysiegłych i tak np: wydawnictwa wola zatrudnic studenta do tlumaczenia ksiazki, bo koszty sa prawie o polowe mniejsze. Aczkolwiek jesli juz \'zaistniejesz\' w świecie tłumaczy i zdobędziesz kilku stałych klientów masz ten przywilej, ze nie bierzesz mniej niz 40 zł za strone i tyle. Języki zawsze będą miały wzięcie. Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6309033024
ja jestem prostytutka i jestem bardzo zadowolona dobrze platana i przyjemna praca:) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do j/a ale co to ma byc niech sobie gadaj,ale nie na topicu,gdzie ludzie szukaja jakiegokolwiek zajecia,a nie pierdziela bzdury. W Polsce jest tak duze bezrobocie,ze ktos w koncu musi akurat ten topic zamknac,wiec do widzenia Wstydzcie sie po prostu wstyd :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo przepraszam pania Lusesito,ale chyba topic jest delikatnie rzecz ujmujac nie taktowny w sytuacji tak duzego bezrobocia w kraju. Mysle,ze powinien zostac usuniety,mysle ze to jest forum dla osob bezrobotnych,a nie dla tych ktorzy sa zadowoleni i wysmiewaja osoby pozostajace bez pracy to nie fer i jest to nie uczciwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakkaaka
pracuje w szkole, zarazbiam 680zl, 5lata charowki na studiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwazam ze zakladanie tego rodzaju topicow jest nie fair i dlatego mam propozycje ,zeby moderator cos z tym topiciem a co to juz jego sprawa i jego decyzje. Czy pani uwaza,ze takie tematy cos wnosza, chyba raczej nie przy tak katastrofalnym bezrobociu uwazam,ze takie tematy nie powinny miec miejsce wydaje mi sie,ze to jest forum dla bezrobotnych,a nie dla tych ktorzy maja prace i sa zadowoleni po prostu jest to nie fair.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyczesany beret
Ja jestem ze swojej pracy bardzo zadowolony - jest intensywna i dość stresująca, ale w otoczeniu naprawdę fajnych ludzi i z szefem który jest człowiekiem na poziomie. I do tego bardzo dobrze płatna. I warunki pracy (poza płacą) bardzo dobre. I satysfakcja duża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś RER
Powiem tak: każda z moich "prac" coś mi dała, i każda miała swoje plusy i minusy. Kiedy minusy przeważały, zmieniałam pracę ;) Myślę, że naprawdę zadowolona będę wtedy, kiedy założę własną firmę. Inaczej nigdy nie złożą się razem: dobre zarobki, samodzielność i robienie tego, co się lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monini
a dlaczego ma zostac usuniety???? jeżeli jest tyle tematów na których narzekaja bezrobotni, to zalozyłam chociaż jeden gdzie mogą napisac zadowolenia z zycia i ze swojej pracy ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monini
aha, woli wyjaśnienia, moi rodzice nie są bogaci, do wszystkiego doszlam sama, zaczełam pracować od liceum ( wakacje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dlaczgo ma zostac ten topic czy to jest w porzadku uwazasz chwalic sie gdzie tyle ludzi nie ma pracy no przepraszam pania bardzo cos tu jest nie tak. Wstyd po prostu wstyd :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takkkkkkkkkkk
ja jestem zadowolona, a pana powyżej proponuje ignorować i nie odpowiadać na jego chore zarzuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuje aby autorka topicu jeszcze raz dokladnie przemyslala czy rzeczywiscie chciala zalozyc temat. A co do pani Takk to rzeczywiscie nawet nie chciala sie pani przedstawic .Moze jestem mlody i glupi,ale powiedzcie mi panie po co byl jest ten topic czemu ma on sluzyc?? Mysle,ze zalozenie tego topicu bylo wjatkowo nieuczciwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek masz chłopie problem
Idź do lekarza (mówię całkowicie poważnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monini
oczywiście ze przemyslała. a ty Piotrze, czy aby czasem nie jestes własnie bezrobotnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jestem osoba bezrobotna min jestem zrejestrowany w UP na UL Ciolka w Warszawie w temacie obok ile trzeba miec pieniazkow przy sobie,osoby w tym i ja chca sie dowiedziec ile posrednictwo pracy chodzi o prywatne firmy?kosztuje tzn ile trzeba za to zaplacic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znalazłam pracę na rekrutacyjnarewolucja.pl i jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×